İnsanı Üzen İltifatlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muneccimbiri
   İltifat her daim güzeldir tabi, ama bazen karşı tarafın kötü niyeti olmasa bile insanı buruk bırakabilecek bişey oluyo içinde. Benim de çok başıma geldi. Geçenlerde mesela; ailemizin çınarısın, şakakların bile beyazladı valla denildi. Buruk bi gülümseme aldı başını gitti bende. Bir de genelleme yapıcaksak şöyle de örnek verebilirim; Bunun en güzel versiyonları kadın için 'şirin kız ya' ve erkek için 'sempatik çocuk' tur. Şirin kız: güzelliğine ramak kalan kızdır.güzel değildir. çirkin de değildir,atsan atılmaz satsan satılmaz. arafta kaldığı için göze hoş gelmez, erkek bi ıkınır sıkılır zorlar yok gene olmaz. Sempatik erkek: ağzı laf yapan, tipten faullü yahut ortalama tipli modeldir. tanısan çok seversin diye bahsedilir diğer kızlara. arafta şirin kız ile 2 oda bi salon evi paylaşırlar. Bu tipler metrobüste bolca bulunur.suratlarında talihsizlik ve arada kalmışlığın buruk ve pes etmiş ifadesi vardır, özellikle kışın yağmurlu/kapalı havalarda dikkatli bakın göreceksiniz.
    seksenderece
    Biri bana götün güzelmiş dese bozulurum ak
     lutfen-ama
     Bugün çok güzelsin. Ne demek BUGÜN? Diğer günler çirkin miyim? İltifat görünümlü hakaret bu resmen.
      palmiye
      Saçıma fön çekince "bu saç sana çok yakışıyor" denmesi. Demek ki dalgalı hali yakışmıyor.
       tsukyomi
       İltifatların hepsi. İltifatlarınızın gerçek olmadığı ortada, bari yalan söylemeyin de 'en azından gerçeği söyleyecek kadar değer veriyorlar' diyeyim.
        detokssuyu
        Yüzün ne kadar güzel. Burada kilolarıma vurgu var. Kilolusun ama yüzün güzel sanırım en babası bu ve o kadar maruz kalıyorum ki. Fit arkadaşlara nasıl sadece güzel diyorsanız kilo problemi yaşayanlara da güzelsin diyin ya da hiçbir şey söylemeyin bir zahmet.
         asit
         Bi yaşlı amcadan duymuştum bunu; 'iyi gezip eğleniyorsunuz gençken bizim de kanımız deli akardı, gezer tozardık.'
          hogwartsmektubugelmeyen
          O mis gibi balık etli..
           samyeli90
           Ne güzel kızsın sevgilin niye yok
            gizemino
            Kilo almak ne kadar yakışmış.....
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.