2
14.4.2020
İnsan Ömrü Sizce Neden Kısa?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   hesapsilindi00
   Arkadaşlar bir insanın ortalama ömrü +60 tır. Tabi bu ülkeden ülkeye değişen bir durumdur. Bu benim öngörüm. Erken ölümler dışında hepimizin işi 60 yaşına geldiğimizde bitmiş olacaktır ve gün saymaya başlayacağız. İnsana göre bu süre çok kısa.. hatta hiç yokmuş gibi geliyor. Evrenin milyar yılı varken insanın neden bu kadarcık? Bilen bir arkadaşı veya tahminde bulunabilecekleri konuya bekliyorum
    tarantor
    Kısa mı? Ne kadar olmalıydı? 500 yıl olsa ne farkedecek? O da kısa gelmeyecek mi?
     nursuduha
     Aksine insan ömrü gittikçe uzuyor. Teknolojinin de büyük bir etkisi var.
      ferdiniz1
      İnsanlar olarak hepimizin temel olayı hayatta kalmak ve üremek. Kendimiz için en iyi eşi bulup öncekinden daha iyi bir nesil ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Var olan her birey yeryüzündeki kaynaklardan faydalanıyor. Bu kadar popülasyonla çok uzun yaşarsak kaynaklar daha hızlı tükenir ve bu gelecek nesilleri tehlikeye atar. Kaynak aklımdır buraya yazan bi herifim sadece. Okuduklarımdan yola çıktım. Bu dio'nun herhangi bir bilimsel değeri yoktur.
       transylvania
       Arkadaşlar insan ömrü bu kadar uzun olmadı hiç bir zaman. Bizler ataları avcı bir toplumdan evrilen insanlarız. Yaşam süremiz çok daha kısaydı ,Zamanla bu yaş ortalaması git gide arttı. İnsan ömrü ortalama 40-50 arası sonra parçalar bozulmaya başlıyor kiminde daha erken başlıyor .. İlaçlarla operasyonlarla makinalarla bu süreyi uzatıyoruz. Aksini iddaa etmeyin lütfen Bir çok yabancı bilim kurulu bu konuyu açık açık anlattı.
        ayse_
        Son zamanlarda bunu düşündüğüm için ofis işinde çalışmak bana artık eziyet oldu.
         ll_saturnll
         Bence çok konuştukları için sjjsjsjsj
          mevsimlerden-sonbahar61
          Hep daha fazlasını isterken kendimizi unutuyoruz
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.