İnsan Memleketini Niye Sever?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   100numaraliadam
   Altan Erkekli'nin de dediği gibi başka çaresi yoktur da ondan mı? yoksa doğup büyüdüğü yerde kendini güvende hissettiği için mi? ya da memleketi hatıralarla dolu olduğu için mi? neden?
    aynenbileader
    Kordon, Alsancak aşırı Atatürk sevgisi dahası var mı... Çeşme, Alaçatı deniz kum güneş offf missler gibi. yaşamak için tüm standartları karşılıyor :)
     meyvesebze
     Vala düsündürdün beni android cocuk Ne diyeyim galiba hepsi Simdi ben kocama aileme kizarim söylenirim vs vs ama biri bisey desin 'Hoopp yavas' derim Bunun gibi galiba.Sehrim bana özel,gecmisim,gelecegim,gitsem bile kürkcü dükkani o yüzden sevmek icin sebepler bulabilir insan
      mervenizz_
      Orda doğduğu için.
       ulrich
       Hic oyle garip bagliliklarim olmadi , guzelse severim ama degil, nesini seveyim
        daisyyy
        Hııı bugüne kadar hiç düşünmemiştim. Neden acaba. Ben uzun süre ayrı kaldığımda mahallemi özlerim. Pencereden caddeyi izlemeyi, balkonda oturmayı çok özlerim. Güneşin evime vuruşunu özlerim. Bunlar olur mu?
         ozanesi
         Alışkanlıklarından. Mecburiyet de denebilir aslen. Senelerce katmanlaşmış yaşam pratikleri, ağız, yöresel yemekler, türküler, ninniler, olaylar, kişiler.. Çözülmesi mümkün olmayan koca bir düğüm gibidir kültür.
          orbitty
          Ormana ağaca doğasına düşüyorum baya.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.