İnsan Memleketini Niye Sever?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   100numaraliadam
   Altan Erkekli'nin de dediği gibi başka çaresi yoktur da ondan mı? yoksa doğup büyüdüğü yerde kendini güvende hissettiği için mi? ya da memleketi hatıralarla dolu olduğu için mi? neden?
    ulrich
    Hic oyle garip bagliliklarim olmadi , guzelse severim ama degil, nesini seveyim
     meyvesebze
     Vala düsündürdün beni android cocuk Ne diyeyim galiba hepsi Simdi ben kocama aileme kizarim söylenirim vs vs ama biri bisey desin 'Hoopp yavas' derim Bunun gibi galiba.Sehrim bana özel,gecmisim,gelecegim,gitsem bile kürkcü dükkani o yüzden sevmek icin sebepler bulabilir insan
      daisyyy
      Hııı bugüne kadar hiç düşünmemiştim. Neden acaba. Ben uzun süre ayrı kaldığımda mahallemi özlerim. Pencereden caddeyi izlemeyi, balkonda oturmayı çok özlerim. Güneşin evime vuruşunu özlerim. Bunlar olur mu?
       mervenizz_
       Orda doğduğu için.
        aynenbileader
        Kordon, Alsancak aşırı Atatürk sevgisi dahası var mı... Çeşme, Alaçatı deniz kum güneş offf missler gibi. yaşamak için tüm standartları karşılıyor :)
         orbitty
         Ormana ağaca doğasına düşüyorum baya.
          ozanesi
          Alışkanlıklarından. Mecburiyet de denebilir aslen. Senelerce katmanlaşmış yaşam pratikleri, ağız, yöresel yemekler, türküler, ninniler, olaylar, kişiler.. Çözülmesi mümkün olmayan koca bir düğüm gibidir kültür.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.