İnsan İlişkileri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hesapsilindi00
   Bilemeyiz, sadece allah bilir. Zanda bulunmakta iyi bir şey değil. Yoksa önyargılamaya gideriz. Bu da iyi sonuçlar doğurmaz
    mercannn
    Bence bazı insanlar düşüncelerini çok gizleyemez ki bu yüzden “poker surat” dediğimiz bir tabir var. Gizleyebilenler adına. Bence bu kişiliğinizi nasıl yansıttığınızla alakalı bir şey. Sen nasıl davrandığını ve ne görmek istediğini bildiğin sürece anlamak zor değil. Kimin ne hissetiğini umursamamak en güzel bana göre.
     ayakirasuszo
     Bir insanın fikirlerini düşünmeye odaklanırsan anksiyete bozukluğundan geberirsin diye tahmin etmekteyim. Söz konusu insansa asla "bilemezsin" sadece "tahmin edebilirsin"
      impactresponse
      Mistisizme çok bağlandığını düşündüğüm ve benim için dramadan ibaret olan ama esasında girift bir yapıya sahip olduğunu sandığım sosyolojik sistemler bütünü. Çözmeye başlarsak yaptığımız çoğu şeyin ne kadar manasız olduğunu göreceğimizi düşündüğüm şeydir aynı zamanda.
       callingmetocomehome
       Hayatın bütün keyfi insan ilişkilerinde yatıyor sanıyorsan yanılıyorsun. İnsanlar sadece başka türlü bakmayı öğrenmeli. Into the wild
        fatma-isik10
        Davranislar , sözlerden daha kıymetlidir. Eyleme dokulmemis hicbir sözün bende bir kiymeti yoktur
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.