Influencer'ın Otelden Para Ödemeden Ayrılmak İstemesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   furkanbozkurt
   Yine bi influencer terörü ile karşı karşıyayız. İddiaya göre, Buket Güler (pukfashion) kaldığı otel kendisinden para isteyince "Başka oteller beni bedava konaklatmak istiyor, siz benden para alamazsınız" demiş ve Instagram üzerinden oteli karalamaya başlamış. Suçladığı otel de "Kendisini biz otelimize davet etmedik. anlaşılan sosyal medya ve takipçilerine güvenerek bu şekilde davranmayı kendine hak görmekte" gibisinden bi açıklama yapınca ortalık baya bi karışmış. Valla ben iki tarafı da tebrik ediyorum. İyi veya kötü ikisi de bi güzel reklam yaptılar.
    fuzbing
    İlk fırsatta rezervasyon yapıp gideceğim oteldir, sabah görüp notuma almıştım otel ismini
     erkud
     Suç bu “influencer” kitlesinde değil ki. Bunların biryerlerini kaldıran, alttan kaydıra kaydıra bunları üstlere taşıyan “zavallı” insanlarımızda suç. Hiçbir vasfı olmayan sadece para karşılığında “reklam” yapmak dışında hiçbir varlığı olmayan çoğu kişiyi başımıza “bizler” çıkarıyoruz. İnanıyoruz en kötüsü de bu
      kania_
      Bi dakika ne
       hogwartsmektubugelmeyen
       Hiç unutmam ünlü bir kozmetik mağazasının açılışında görev almıştım. Bu hosteslik gibi var ya. Kozmetik mağazasına ilk gün işte bu ünlü influencerler filan geldi. Böyle minik yerde kanepeler karides kokteyller filan dağıtılıyor o kadar komikti ki. Ben de kendimi bir kötü hissetmiştim aslında yapmam gereken tek şey fotoğraflarını çekmekti. Gerçekten şahane bir parası vardı birkaç saat için. O gün her birine 1000 liraya yakın bir hediye kutusu verildi. Bir sonraki gün de halka açılışı vardı. ilk gelen 300 kişiye bileklik veriliyordu. İçerden bir çöp bile alacak olsan o bilekliğin numarasına göre şansına hediye bir şeyler geliyordu. yani 10 liralık bir şey de çıkabilir 500 liralık da. Millet sabahtan kuyruk oldu herkese bileklik dağıtıyorum bir de ne göreyim. Bir önceki gün o karidesin sosunu beğenemyen influencerlerin hepsi gözlerinde siyah bir gözlük sırada bekliyorlar. Bir de bizi tanıyorsun iki tane bileklik ver filan diyerek cazgırlık yapıyorlar. Yani o hayat öyle göründüğü gibi değil. Çoğu görgüsüz.
        _kimbusla
        Trajikomik.
         tayfun-aktoprak
         Ülkedeki maymun kitleye eğlence çıkarıp reklam yapan, onlardan Bi tık daha zeki yaşam formları ciddiye almaya değmez.
          eflayilmaz
          İyice beleşçiliğe alıştılar normal insanların yaptıkları garip geliyor. Öyle her istediğinizi de elde edemezsiniz kusura bakmayın
           maskoff
           bu yamyamlar eskiden anlaşma yaparak işlerini hallederlerdi. beleşe kaldıkları yerleri yüzlerce story ile paylaşır överlerdi demek ki durum değişmiş. belli olmaz bu işler. reklamcılık sektörü de değişti. belki otelle anlaşmalı bi dövüş bile olablir gündem olmak için. bakalım altından ne çıkacak.
            sedefartuny
            Üç beş takipçisi olanın kendini influencer sanması peki. Hangi kitleyi nasıl influence ediyormuş bu arkadaş acaba? Kaldı ki bir davet almamışsın ortada bir pr çalışması yok ne münasebet para ödemeyeceğim? Sonra aptal aptal basit bir suluğu bile tanıtma ihtiyacı hissediyorsunuz.
             ggggggg
             Otel haklı
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.