47
25.12.2020
İnanılmayacak Kadar Üzücü Bir Olay... Arkadaşım Tecavüze Uğramış
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   besra-atici
   Bizim mahallede bir bakkalcı vardı herkes sapık derdi de inanmazdık arkadaşım bana anlattığında şok oldum arkadaşım kuran kursuna giderken bakkala uğramış ve istediği çikolatayı almak için raflara boyu yetişmeyince bakkalcı çikolatayı verirken tecavüz etmiş arkadaşım benden biraz küçük ve byle şeylerde kendini savunmıyor daha sonra bakkalcının karısı onları yakalamış ve boşanmışlar ailesi bu durumu öğrenince hiçbir mahkemeye başvurmadılar komşular da bu olayı öğrenince taşındılar bu durum çok üzücü.
    karolunita
    allahım allahım deliriyorum ya bu nasıl bi... söylenecek söz bulamıyorum sinirim bozuldu
     moon_night
     Cidden böyle insanımsı varlıklarla aynı yeryüzün de bulunup aynı havayı solumak istemiyorum ben yaa
      eski_bi_tanidik
      😯 uff çok kötüü yaa :( Bence arkadaşını ikna et şikayet etsinler olmadı sen et ben olsam öyle yapardım. Cezasız kalmamalı bence. Hoş.. ülkede de çok adalet var ya iki gün sonra tahliye ederler 😒
       me_out_bye
       Taciz mi? Tecavüz mü? İkisi farklı şeyler. Her halükarda o bakkalı pelt etmek lazım. Yazık kıza 😞. Atlatır umarız. Cahil ailelerden de bir şey beklemeyin. Kendisi atlatır umarım.
        ali-vercetti
        senin anneni saatlerce s.keyim amk pedofilisi ne istedin küçücük kızdan am.na kodumun ibnesi
         visnelikapkek
         Uyutalım diye boşuna demiyorum küfür etmicem küfür etmicem
          palmiye
          Hayatımın belli dönemlerinde tacize uğradım. Çok kötü tarif edilemez bir duygu, o an rezil ettim hepsini ama sonrasında insan kötü hissediyor. Psikoljik destek alması şart. Umarım her şeyi atlatır.
           ceviz-agaci
           hep derim taciz tecavüz mobing fark etmez bunu yapan kadın erkek hepsinin o pisliği yaptığı yerlerini keseceksin
            asit
            bu tip üzücü haberlere alışmak o kadar kötü ki.. :(
             monaiman
             Keşke troll olsan be :(
              lutfen-ama
              Bence de çok üzücü bir olay fakat bunu neden buraya yazdın? Arkadaşının bunu buraya yazdığından haberi var mı mesela? Ona sordun mu onun hayatını buraya yazarken. Bu başlığın amacı ne? Yardım istemiyorsun. Ne yapman gerektiğiyle alakalı fikir almaya çalışmıyorsun. İsim vermeden dedikodu yapmışsın bildiğin. Arkadaşın için çok çok üzgünüm. Hem tecavüze uğramış hem ailesi tarafından dışlanmış hem de arkadaşı tarafından dedikodu malzemesi haline getirilmiş. Dio yazanlar farkında değil ama dedikodu bu yapılan. Sadece yazık olmuş diyorsunuz mahalle aralarında dedikodu yapanlar gibi. Bir çözümünüz yok çünkü başlığı açan kişi yaşamamış olayı. Olayı yaşayanın haberi bile yok belkide.
               delimiy
               Allah belasını versin hepsinin
                besra-atici
                Kimse dikat çekmeye çalışmıyor bu olay da gerçek cahil sensin içte hiçbir söylediğimiz şeyi anlamıyorsun ben sen değilim dikkat çekmek için kendimi bu kadar yorim boş yere senin gibi CAHİLLER ister inansın ister inanmasın.Umrumda değilsin.
                /
                0

                Tarihe Göre

                İçerik bulunamadı.