İmamoğlu'na Türbede Elleri Arkasında Yürüdüğü İçin Ön İnceleme Başlatılmış Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   İstanbul’un Fethi’nin 567. yıldönümünde, Fatih Sultan Mehmet Türbesi’nde bir anma töreni düzenlendi. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu da katılımcılar arasındaydı. İmamoğlu’nun o türbenin dışında yürürken ellerini arkasından bağlaması İçişleri Bakanlığı’nı harekete geçirmiş. Bu nedenle de soruşturma başlatılmışç Evet bu nedenle.. Sonra da İçişleri Bakanlığı ön inceleme başaltıldığını ve onay alınırsa soruşturmaya geçileceğini söyleyerek iddiaları yalanladı..
    dostoyeviski
    İyice kedi köpek dalaşına döndü bu işler ha.
     berat_albayrak_
     Yazık lan, koskoca Cumhur Başkanı gidiyor belediye başkanıyla uğraşıyor.
      peripedia
      Ekrem Bey'in hanesine artı puan ekler bu inceleme mi her neyse? Bu kadarına pes der diye tahmin ediyorum insanımız çünkü. Akla mantığa aykırı bir olay bu çünkü.
       mrsnl33
       Öküzün altında buzağı aramışlar.
        bay_tonymontana
        heybetini gizli tut yiğidim, duruşun çakalları korkutuyor))
         arasserin
         Biz bu tarz da daha çok haber görürüz
          minemosynes
          Burada türbeye kafa tutuyor algısı oluşmuş ancak böyleyse zaten o insanda mantık yok demektir millet göreceğini görür. Bir insan 1453 yılında türbeyle neden restleşsin chp şöyledir chp böyledir diyenleri hiç anlamıyorum. Yalancı çoban hikayesi gibi. Ülkeyi san ki chp yönetiyormuş gibi chpnin gerek doğrulanmış gerekse yalan yanlış şeylerini halka şikayet ediyorlar bunu o kadar yapıyorlar ki yalan da olsa halkı inandırıyorlar. Ama bunu yaparak daha çok suçsuz duruma düşürüyorlar haberleri yok. Yarın başa geçince chp cidden bir hata yapsa insanlar alıştığı için normal gelecek.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.