İmam Hatip Lisesinde Sarıkla Derse Katılabilmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   keladam
   Bu özgüveni nerden bulduğunu düşündüğüm liseli bir öğrenci tarafından bir İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirilmiş bir eylemdir. Derse sarıkla katıldığını gören hocamız, tabii ki herkesin yapması gerektiğini gibi öğrenciden sarığını çıkarmasını istemiş, öğrenci dediğimiz mahlukat ise hocasına kadın haliyle onun giyimine karışamayacağını, zaten saçı başı açık gelmiş olduğunu ve bu yüzden kadın-madın dinlemeden dövebileceğini söylemiştir. Arkadaşlar bu nedir? Bu suçtur yahu. Bu cahil cesaretini nereden buluyor 9. sınıfa giden çocuklar? Bu kadar ayrımcı, cinsiyetçi ve saygısız bir nesil nasıl yetişiyor? Kaldı ki herhangi bir bireye karşı sergilenebilecek ne kadar çirkin tutum varsa hepsini aynı anda nasıl kusabiliyorsun, hem de hocana karşı. Umarım okul yönetimi hocamızın yanında olur ve çocuğa gerekli işlemler yapılır. Herkesin bu tarz saygısız ve ayrımcı, nefret dili içeren konuşmalara hiçbir eğitim kurumunda ve hayatının hiçbir alanında izin verilmeyeceğini bilmesi gerekir. Hadi eyvallah.
    who_am_i
    Vay be sarılkla katıla biliyomuymuşuz
     patiklipengui
     Şuna eminim ama kanıtlayamam okul idaresi hocayı haksız bulmuştur.
      dr.rock
      Sarık olayı kurallara aykırı ise takamaz, ancak saygısızlığı imam hatiplere bağlamak doğru değil. Bir sürü düz lise var ve öğretmene saygı leş durumda. Ayrıca İmam Hatip öğrencilerine destek vermek lazım, mevcut dünya düzeninde ciddi travmaya maruz kaldıklarını düşünüyorum
       asit
       Bu evinde ailesinden ilk eğitimini almadan okula gönderilenlerden sadece bir tanesi.
        patronicee
        Şapkayla derse girmek yasaktır, sarıkta şapkadan sayıldığı için çıkarması gerekir. Adli işlem yapılmıştır öğrenci hakkında,hoca sonuna kadar haklı. Dinci eğitim sistemini kinci sisteme dönüştürmenin kanıtıdır bu.
         eski_bi_tanidik
         Iyice araplaşmayalım da
          roar
          Bu ülke sadece yaşlı kesimi değil ailesi tarafından kapalı bir zihniyette yetiştirilmiş diğer genç kesimi de ciddi manada etkilemeye başladı. Bu çocuğun okuldan uzaklaştırma cezası alması lazım son derece net.
           deryaa92
           Bu tip ayarsızlıkların sahibi çocukların genellikle aileleri aynı oluyor. Ceza alsa da bunu bir başarı hikayesi olarak anlatacağına çok eminim.
            cinayetvaraga
            Mesele sarık değil. mesele eşkiyalık yapıp cezadan yırtabileceklerine olan inançları.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.