İlkokula Başladığınızda Yaşadığınız İlk Şok
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sebnemsertuna
   Annemin beni bırakıp gitmesiydi. Bir anda kimseyi tanımadığım bir ortamda yalnız bırakılınca neye uğradığımı şaşırmıştım. Üstüne bir de yanımda oturan çocuk kafama vurmuştu durduk yere. Tam bir travma.
    benita
    Hatırlayabilene saygılar..
     mortie
     ilk zil çaldığında okul bitti sanmıştım. teneffüsmüş.
      sairsel
      Kantini görünce çok şaşırmıştım "anaa okulun içinde bakkal var:) "
       nunukafasi
       Hahahah ağlayan çocukları görünce şaşırmıştım ben. Herkes anne gitme diye ağlıyordu. Ben de bekleme hadi git diye kendimi yırtıyordum. Sonra çocukluğumun ağzına sıçan akraba öğretmenle 5 yılım çürüdü. 6 yaşında sahip olduğum öz güvenin içine sıçtı. Şimdi her gördüğümde yüzüne tiksinerek bakarım.
        hysosiri
        Ağrı.. 41 kişilik sınıf.. ne konuştuklarını anlayamadığım iki kişi arasında sıkışmış minik bedenim.. hocamızın sen kürt değilsin ?? Demesi... 4 yıl devam etti bu şok
         meyvesebze
         Tek koridorlu 2 katli okul Kantin koridorun basinda Koridorun sonu benim sinifim Kantine gittim ve bidaha sinifima donemedim kayboldum 😁 butun tenefus agladim nereye gidicem die.Caresizlige bakarmisin.Komsu ablalar gorup sinifa goturmustu Vala hatirlayinca kendime uzuldum simdi.Kiyamam
          raselika
          Annemin beni almamaya gelmemesi.
           bisosyolog
           Sabah erken kalkmanın hayatım boyunca yapacağım bir aktivite olduğunu öğrenmem.
            thetalentedmrripley
            Annem önlüğümün cebine kuru üzüm koymuştu yersin diye. Meğer kadın tenefüsleri kastetmiş. Ben nerden bileyim tenefüsü falan, derste löp löp yiyordum. Öğretmen geldi yanıma, koca elini önlüğümün minik cebine sokup hepsini aldı tek lokmada attı ağzına. Ben ağladım ağlayacağım üzümlerim gitti diye. Öğretmen daha yarın da getir yiyelim olur mu diyor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.