İlk Sigara Deneyimi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   xdsihirbaz
   Benim ilk sigara deneyimim baya kötüydü. Merak ediyorum bu sigara deneyimini nasıl yaşayacagım? Tavsiyesi olan varsa. Garip biliyorum ama sigara içince içim yanıyor.
    slmbnarda
    Olmadı ve olmasını da istemiyorum.
     cinayetvaraga
     içme işte. bu nasıl bir öneri isteği. aman bulaşma.
      patronicee
      Biri birine kötülük yapmak isterse onu sigaraya alıştırsın bence. Lanet birşey ama alışmışız bir kere🔥
       melina26
       kaç tane ilk sigara deneyimin olacak bi tane olmuş işte awq
        absurdizm
        tadına bakmıştım güzel ama gereksiz
         makeup_melis
         Sokakta oyun oynarken çocukluğumda bir arkadaşın sigara merakı oldu, benim babamın salonda sarma sigaraları var dedim. Gizlice girdim aldım bir kaç tane, çıktım sonra ama ne korktum alırken kimse görmesin diye. Sigarayı nasıl içeceğimi de bilmiyorum, içine çek dedi, çektim bir süre sonra çok fazla öksürmeye başladım, öksürüğüm durmuyordu bir süre sonra durdu, muhtemelen yanlış çektim içime sanırım. Attım ondan sonra bir daha da almadım elime.. Sigara merakım olmadı hiç bir zaman hayatımda pek..
          maozin
          12 yaşındayım amcamlardayız balkonda oturuyoruz amcamla. Sigaranın yarısında bıraktı içeri geçti tam söndüremedi çakmakla tekrar yaktım bir fırt çektim dedim bu ne aq bunu mu içiyorlar. Son olarak 12 yıldır sigara içiyorum..
           asit
           Garip bir tavsiye istediğinde bulunmuşsun. Kötü yanım depreşti yine.Meyve ve çikolata aromalı sigaralardan deneyebilirsin. Sonrasında nikotin ve karbondioksit oranı düşük olan hafif sigaralarla devam et. Zaman geçtikçe kendi kendine Adıyaman tütününe ve sonrasında it öldüren tütünlere kadar düşersin zaten.(paran yoksa tabi) Tiryaki bile olmamama rağmen sigara gurmesi gibi konuştum. Bu da bana garip bir deneyim oldu. Edit: İlk sigara deneyimim izmaritti 🙂
            eski_bi_tanidik
            Sigara resmen çöp. Hiçbir yararı yok anca paran boşa gidiyo.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.