İlk Defa Buluşacağınız ve Tanışacağınız Kişinin Sizi Direkt Evine Davet Etmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nekadarmukemmelsin
   Şuan bu konuda çok kararsızım fazla anlatmak istemiyorum ama birkaç gün yazıştığınız biriyle ilk defa buluşup tanışacağınız yerin özel bir mekan olması doğru mu ve bunda ısrar etmesi dışarda işte sarılamayız rahat olamayız falan demesi sizce ne anlam ifade ediyor bu durum bence o kişiden çok fena soğutuyor ama ya başımıza bir şey gelirse ?
    voila
    Ben olsam direkt iletişimi keserim, asla gitme etraf manyak kaynıyor. Evde buluşalım diyorsa seni yatağa atma peşindedir zaten.
     disi.ejderya
     Bu aptallığı seneler önce yaptım 😅 sosyal medyada sadece 1 gun konustugum biri evine davet etti. Ben ertesi günü atladim gittim yanına. Muhteşem 2 gun geçirdik🔥. )) O tekrarlamak istese de ben bir daha böyle bir şeye cesaret edemedim. Suan düşünüyorum da sansliydim ya başıma bir şey gelseydi ?
      visnelikapkek
      Ya batarsın ya da batarsın öyle bir durum. Gitmeyin annecim öyle yerlere, o kişilerden de uzak durun
       buse01
       Buluşacağım kişiye ve o kişiyle nerde tanıştığıma göre değişir mesela okul harici biri ise beni o evde pança pinçik edebilirLer
        agac-ceviz
        He gideyim de sonra 3 sayfada cinayet haberim çıksın kalsın aman
         cetinorcetout
         Ne var bunda? Zaten arada bir ilişkiye girme durumu olacaksa ha ilk bulusmada ha beşinci buluşmada olacak. Kadınların gereksiz ağıra çekme çabasından başka bir şey değil. Haa taraflardan birisi ilişkiye karşıysa orası başka tabi, bunu net bi şekilde partnerine söyler ve gitmez zaten. İstemem yan cebime koyuncular şov yapmasın :)
          galatasaraylibircivciv
          Lütfen akıllı ol yaşadığın devre bak son yıllarda olan şeylere bak kuzum topluma açık yerlerde buluşun zaten niyeti ciddiyse ilerde evlenirsiniz ki bence niyeti evlilik olan birisi eve davet etmez 🤷‍♀️
           trueliving
           yok tatlım gitme neler neler duyuyoruz, okuyoruz sonuçta tanı zmamn geçir yüzünü her şekilde belli edicektir. ilk gün seni eve neden çağırıyor ne alaka
            kafatamircisi
            Şimdi arkadaşım ev var, ev var öğrenci evine, başka arkadaşının evine davet eden insanın zaten kendine bile hayrı yoktur size olsun koşarak uzaklaşın hatta buna rağmen sen kalkıp gidiyorsan beyin senden önce koşarak uzaklaşmıştır))
             kafatamircisi
             ben gittim tek parça halinde çıktım böbrekleri kontrol ettim yerindeydi))
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.