İlk Defa Buluşacağınız ve Tanışacağınız Kişinin Sizi Direkt Evine Davet Etmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nekadarmukemmelsin
   Şuan bu konuda çok kararsızım fazla anlatmak istemiyorum ama birkaç gün yazıştığınız biriyle ilk defa buluşup tanışacağınız yerin özel bir mekan olması doğru mu ve bunda ısrar etmesi dışarda işte sarılamayız rahat olamayız falan demesi sizce ne anlam ifade ediyor bu durum bence o kişiden çok fena soğutuyor ama ya başımıza bir şey gelirse ?
    silmarillion
    Erkek halimle bile gitmem o ne amk, hani dışarda görüşürsün kelebekler uçuşur eve geçersiniz o ayrı da direkt ev ne amk. Gerçi bi hatunu tee kızılcahamamdan dikmene direkt evime getirmiştim öğrenciyken, sadece fotolarımı görmüştü, mum ışığında alevli bir gece geçirdik🔥hatun odtü biyoloji mezunuydu🤣 ulan ne günlerdi be özlüyorum:)
     kafatamircisi
     ben gittim tek parça halinde çıktım böbrekleri kontrol ettim yerindeydi))
      kafatamircisi
      Şimdi arkadaşım ev var, ev var öğrenci evine, başka arkadaşının evine davet eden insanın zaten kendine bile hayrı yoktur size olsun koşarak uzaklaşın hatta buna rağmen sen kalkıp gidiyorsan beyin senden önce koşarak uzaklaşmıştır))
       coronavirus
       Özellikle Eskişehir'de eşleşme uygulamalarında tanıştığım hatunların hemen hepsi evine davet etti. Şarabımı kapıp gittim, kimi keyifli sohbet, kimi ruh hastası, kimi seks gurusu çıktı... Gayet güzel davettir.
        agac-ceviz
        He gideyim de sonra 3 sayfada cinayet haberim çıksın kalsın aman
         birbirceyrek
         Özellikle tam kapama döneminde (malum her yer kapalıydı) benim evde buluştum hep yeni tanıştığım arkadaşlarla. Yani ilk buluşmamız hep evde oldu. Bişeyler yaşadıklarım da oldu gece bende kalan ama bişey yaşamadığımız, salonda uyuduğum arkadaşlar da oldu bikaç saat oturup kafalarımızın uyuşmadığını farkettiğimiz ve evine bıraktığım arkadaşlar da oldu. Ben sabah işe gittiğimde kapıyı çekip çıkıyolardı evden herhangi bişeyim çalınmadı ya da aksi bişey olmadı ama olmayacağı anlamına gelir mi tabiki gelmez. Kendimden çok gelen kadın arkadaşların cesaretine şaşırdım hep maalesef ülkede nerdeyse her gün lanet bi olay görüyoruz çünkü. Yapılmaması gereken bi eylem bana sorarsanız. Yaptığımı yapmayın dediğimi yapın.
          isirgan_otu
          direk camiye götürün imam nikahı kıyın uzatmayın hiç 😅
           cetinorcetout
           Ne var bunda? Zaten arada bir ilişkiye girme durumu olacaksa ha ilk bulusmada ha beşinci buluşmada olacak. Kadınların gereksiz ağıra çekme çabasından başka bir şey değil. Haa taraflardan birisi ilişkiye karşıysa orası başka tabi, bunu net bi şekilde partnerine söyler ve gitmez zaten. İstemem yan cebime koyuncular şov yapmasın :)
            busecikcik
            bunu ben de yapabilirim, salak salak cafede oturup boş boş konuşacağıma evde kahve yaparım oturur konuşuruz.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.