İlk Defa Buluşacağınız ve Tanışacağınız Kişinin Sizi Direkt Evine Davet Etmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nekadarmukemmelsin
   Şuan bu konuda çok kararsızım fazla anlatmak istemiyorum ama birkaç gün yazıştığınız biriyle ilk defa buluşup tanışacağınız yerin özel bir mekan olması doğru mu ve bunda ısrar etmesi dışarda işte sarılamayız rahat olamayız falan demesi sizce ne anlam ifade ediyor bu durum bence o kişiden çok fena soğutuyor ama ya başımıza bir şey gelirse ?
    disi.ejderya
    Bu aptallığı seneler önce yaptım 😅 sosyal medyada sadece 1 gun konustugum biri evine davet etti. Ben ertesi günü atladim gittim yanına. Muhteşem 2 gun geçirdik🔥. )) O tekrarlamak istese de ben bir daha böyle bir şeye cesaret edemedim. Suan düşünüyorum da sansliydim ya başıma bir şey gelseydi ?
     visnelikapkek
     Ya batarsın ya da batarsın öyle bir durum. Gitmeyin annecim öyle yerlere, o kişilerden de uzak durun
      voila
      Ben olsam direkt iletişimi keserim, asla gitme etraf manyak kaynıyor. Evde buluşalım diyorsa seni yatağa atma peşindedir zaten.
       silmarillion
       Erkek halimle bile gitmem o ne amk, hani dışarda görüşürsün kelebekler uçuşur eve geçersiniz o ayrı da direkt ev ne amk. Gerçi bi hatunu tee kızılcahamamdan dikmene direkt evime getirmiştim öğrenciyken, sadece fotolarımı görmüştü, mum ışığında alevli bir gece geçirdik🔥hatun odtü biyoloji mezunuydu🤣 ulan ne günlerdi be özlüyorum:)
        kafatamircisi
        ben gittim tek parça halinde çıktım böbrekleri kontrol ettim yerindeydi))
         kafatamircisi
         Şimdi arkadaşım ev var, ev var öğrenci evine, başka arkadaşının evine davet eden insanın zaten kendine bile hayrı yoktur size olsun koşarak uzaklaşın hatta buna rağmen sen kalkıp gidiyorsan beyin senden önce koşarak uzaklaşmıştır))
          coronavirus
          Özellikle Eskişehir'de eşleşme uygulamalarında tanıştığım hatunların hemen hepsi evine davet etti. Şarabımı kapıp gittim, kimi keyifli sohbet, kimi ruh hastası, kimi seks gurusu çıktı... Gayet güzel davettir.
           agac-ceviz
           He gideyim de sonra 3 sayfada cinayet haberim çıksın kalsın aman
            terliklihayvan
            dışarıda buluşun sonra eve geçersiniz, saçmalama
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.