İlk Buluşmaya Tam Ekmek Domates Peynir Getiren Kız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel_usta
   Dün akşam geldi başıma. 1 senedir ara ara mesajlaştığım bir kız vardı. Kendisi mavi yakalı ama güzelliği karşısında mavi yakalı olması aklıma dahi gelmiyordu. 160 boyunda, süt beyaz tenli, yemyeşil gözleriyle beni benden alıyordu. Neyse mekanların da açılmasıyla "artık buluşalım" dedik ve kadıköy moda'da buluştuk. İlk önce bir yerde kahve içtik sonra biraz da yürüyüş yaptıktan sonra haliyle acıktım. Kendisine "acıktıysan bir şeyler yiyelim mi?" diye sordum. Bana "evet olur ben de acıktım" dedi. "nerede ne yiyelim?" diye sormama kalmadan "ben evden bir şeyler getirmiştim istersen onu yiyebiliriz" dedi. Ben de kek, kurabiye, poğaça tarzı bir şeyler sandım ve "olur" diye karşılık verdim. Ne olduysa o anda oldu... Ufacık çantasına zar zor tıkıştırdığı streç filme sarılmış tam ekmek domates peyniri 2 hamlede çıkardı. "seversin değil mi?" diye sormasına sadece kafa sallayarak cevap verebildim. Seyyardan 2 ayran alıp streç filmi açtık ve yarı yarıya yapıp ekmeklerin içine domates ile peynirleri de boca ettik. Hemen oracıkta yedik. Ortamın da ısınmasıyla ekmekler bittikten sonra öpüşerek adaları izledik. Bu kadın evine, çocuklarına güzel bakar diye düşündüm ve ciddi ilişki yolunda ilk adımımızı attık. Bir aksilik olmazsa 3 ay sonra sözlenirim. Ama Rusya'ya gitme planım hala geçerli. 15 haziranı bekliyorum.
    slmbnarda
    Kızı hemen kovdum demesini bekleyen tek benmiyim?
     me_out_bye
     Zırva 😊
      tsukyomi
      Rusya planını sonsuza kadar ertele Garavel. Bak ava giderken avlanacaksın. Sonra buraya ''Ruslar tarafından dövülüp 5 ay pipetle beslenecek olmam rezaleti'' diye bir başlık açacaksın, haldır şaldır ağlayacaklar haline.
       gregory_
       Peynir Ezine degilse hemen ayril ondan.
        asit
        Olum acayip ters köşe yaptın bak bu sefer. Hikayenin sonunda tekmeyi basacak kesin dedim. Doğru yoldasın. Domates -peynir güzel ikilidir. Ağzının tadını bilen insanlar bilir bunu. Böyle devam..
         imailahorsilahh
         Peynirin yanına ayran mı içtin? Görgüsüz.
          fairytale-
          Basta beni anlatır gibi olmuşsun ama sonrasi bok hdhdh
           mrsnl33
           En son, kafana gore birini bulmussun😂😂😂
            yabadabadu
            gerçekten okuyor musunuz bu hikayeleri amk
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.