İlk Buluşmada Yenmeyecek Yemek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lilcat
   ilk buluşmada lahmacun yedirmeye götürmüştü beni. ne bu ya lahmacun mu yicez şimdi diyince de samimiyet göstergesi olduğunu söylemişti. neyin samimiyeti diyince de özcan deniz'in söylediğini söylemişti. ne alaka diye baktım telefondan cidden söylemiş. adam çok etkilenmiş bu sözden demek ki beni lahmacun yemeye götürmüştü. 4 tane lahmacun yemişti hayvan. içine bir de acı ezme koymuştu dirseğinden aka aka yedi. midem alt üst oldu. siz siz olun lahmacun falan yemeyin ilk buluşmada. ayvalık tostu mesela. saçmalık yani.
    tsukyomi
    İnsanlardaki şu kasıntıyı bir türlü anlayamıyorum. Salın şu insanları ne yerlerse yesinler yahu. Havyar, ıstakoz mu yesinler, böyle daha mı "münasip" olacak yani? İçli dışlı olacağınız bir ilişkiye başlıyorsunuz, kraliyet ailesiyle yemeğe çıkmıyorsunuz.
     fairytale-
     İlk buluşmada heyecandan yemek yenmez ya 😅 bana kalırsa kahve ve kurabiye tercihim. Seksi gorunecem diye de sakın dondurma yemeyin 😆 dili disarda inek gibi gozukmeniz muhtemel
      coronavirus
      Salçalı köfte.
       agac-ceviz
       Söyle yapalım ilk buluşmaya gidilmeyecek erkek yap bir daha başlığı sonu hep yemeğe gidiyor yahu bizim nesil yemeğe değil adama bakardı yemek yemek ayıptı be hey hey
        asit
        İlk buluşma olduğu için kibar ve çekingen davranmış biraz beyefendi. Bıyıklarından ayran da akabilirdi. Normalde işkembe veya kelle paça tercih edilmeli. Doruk noktası için kokoreç tercih edilebilir.
         eski_bi_tanidik
         Niye lahmacun gayet güzel. Kıymalı pide değil ama olsun 🙁
          cinayetvaraga
          o zaman bence ilk buluşmayı evde yapın. hiç yemek yemeyin, başkanbir şey yiyin efem. daha leziz ve arzu dolu olabilir.
           goygoysporz
           Döner yemem diyordum ağzıma yüzüme bulaşıyor diye ama yedim bir şey olmadı tavsiye ederim dkdmfkgkg
            alevalevay
            Dürüm. Suyu kollarınızdan akar felan şimdi tatsızlık çıkmasın
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.