84
1.5.2020
İlk Buluşmada Parasıyla Gösteriş Yapan Erkek Zavallıdır!
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   lilcat
   Ben bu erkek milletini anlamıyorum. İlk kez tanıştığın birisiyle nasıl konuşacağını bilenlerin sayısı gerçekten çok ama çok az. Müzik zevkini merak et, ne bileyim sevdiğim filmleri, okuduğum kitapları. Küçük küçük iltifat etmekten de zarar gelmez yani dozunda olursa. Çok kolay yani zaten orada buluşmuşuz, beraber olmanın ilk adımını atmışız ama bizim öküzlerimiz ne yapıyor? Araba anahtarını koyuyor ya. Utanmasa aldıkları araziyi anlatacak tipler var. Kaç evi olduğunu anlatan mı dersin. Araba muhabbeti yapmaya çalışanı mı dersin. Bana ne abi senin arabandan? Lüks yerlere gidince dibimiz düşeceğini mi sanıyorsunuz? Siz konsomatrislere iyi alışmışsınız. Zavallılar.
    ahmetsakar
    Dünyadaki en önemli şey para değildir. Tek şey paradır. Saygılar. Parası varsa şovunu yapar adam.
     mercannn
     Erkeklerin genel sorunu aslında her kadını aynı çıta içerisinde görmeleri. Bu yüzden ilerleyemiyorlar.
      bssso
      İlk görüşmede bazi adamlar yapar sonrasında bazı kadınlar adamın parasıyla yapar çokta fark etmiyo sonuç itibariyle
       hocabey
       görselde clickbait var kaçın.
        wisletful
        Genelde bahsettiğin tarzda hareketleri ve konuşmaları yapanlar Zamanında çok sıkıntı çekmiş ve hep içine atmış insanlardır .. Devran dönmüş fırsatınıda yakalamışken elbet şovunu yapıcak :) Bu sana bana karşı olmamalı elbet ama işte zamanında parasızlıgın getirdiği kayıplardan dolayı , araba eski sevgili ev lüks yaşam vs vs.. adamın içinde ukte kalıyor ..
         saranazz
         kesinlikle katılıyorum
          doga-1
          Tamamen zavallı tam tersi gösteriş yapıcam diye küçük düşüyorlar
           wb-
           Buna düşen kız daha da zavallıdır ölümüne kapışırlar
            dr-zet
            Ulan adam alman usulü dese cimri dersiniz. Param yok hesabı sen öde dese ona da zavallı der bir daha görüşmezsiniz. Geçiniz..
             breakfastatnero
             Bence erkek veya kadın fark etmez,parasıyla şov yapıyosa net zavallıdır.
              monaiman
              Avını etkilemeye çalışan Arizona kertenkeleleri
               mustafa-unlu14
               Param olsa bende yapardim ama olmadığı için mecbur en sevdiğin sanatçı,en sevdiğin film ,tarih , edebiyat, dünya hakkında konuşuyoruz.
                real.n.
                Toplum erkeklerin parasının çok olmasının, maaşının, evinin, arabasının olmasını zorunluluk haline getirdiği için erkeklerde böyle konular açıyor. Başka şeylerden bahsetseler keşke. Ben mesela bir kızla hiç ilk defa buluşmadan çünkü yıllardır tanıdığım insanlardı.
                 roxannee-
                 Zavallı da demeyelim de. Sonra biz kadınlar Zengin koca avcısı oluyoruz. Onlar gösteriş yaparken sıkıntı yok ama.
                  nunukafasi
                  Şimdi şöyle bir durum var. Erkeklere toplum olarak yüklediğimiz anlam genel itibariyle yakışıklı olsun değil de zengin olsun olduğu için. Garibim bu parası olan erkeklerde bu şekilde gösteriş yapmak zorunda hissediyor çünkü neden toplumda çoğu erkeğin istediği ama ulaşamadığı konuma erişmiş.
                   zeynebio
                   Parasıyla gösteriş yapan erkek genel olarak iticidir.
                    velevkiozge
                    Çok doğru. Kendini yalnızca parayla var eden bir insan olamaz, olmamalı. İnsanın konuşacağı şeyler, okuduğu- anlam yüklediği şeyler, hobileri, zevkleri- nefretleri, heyecanları olmalı. Karşınıdaki insanlarla bu şekilde iletişim kurabilir ve iletişiminizi bu şekilde sürdürebilirsiniz. Ama yok ben paramla övünüp karşımdakinde paramla etki bırakacağım derseniz de ayaklı bir ATM olup, iletişimsiz olmayı göze alın lütfen. Zavallısınızdır çünkü insanlık ve iletişim adına bir şeyler taşımıyorsunuz demektir. Kendinizi sadece parayla var eden bir varlığa dönüşüyorsunuz. Ve insan olmak adına bu çok acı bir şey.
                     ofansifvekaramizah
                     Karısıyla yapan da.
                      transylvania
                      Erkeklere giydirilmiş . Elbet yanlış düşünceleri zihniyetleri . Ama orasını burasını açan kadından bir farkınıda göremiyorum . Biri vücudunu kullanıyor biri parasını .. Hangisi daha çok yapılıyor derseniz Sanırım tartışılmaz bir sonuç.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.