İlk Buluşmada Lahmacunu Dürüm Yapıp Yiyen Kız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel_usta
   Dün öğlen saatlerinde başıma gelen inanılmaz olay. LinkedIn üzerinden tanıştığım kız beni lahmacun yemeğe davet etmişti. Önce varoş bir mekan olduğunu düşünerek kabul etmemiştim ama daha sonra lahmacunu nasıl yediğini merak ettiğim için kabul ettim. Gittim bunu lüks arabamla çalıştığı şirketten aldım. Ve beni Osmanoğlu denen lahmacuncu ya getirdi. Neyse içeri geçtik oturduk. Ben tabi merak ediyorum acaba nasıl yiyecek lahmacunu diye. 4 lahmacun söyledi. Ben ise sadece 2 lahmacun. Lahmacunlar geldi ve birde ne göreyim. Aman Allahım gözlerime inanamadım. Lahmacunu dürüm yapıp yemeğe başladı. Beynimden vurulmuşa döndüm. 'mürvet sen ne yapıyorsun' diye sordum. 'lahmacun yiyorum' dedi gülümseyerek. '2021 yılındayız ve sen lahmacunu dürüm yaparak mı yiyorsun?' diye sordum şaşırarak. 'evet' dedi biraz anlamsızca bakarak. 'kusura bakma ama ben böyle bir kadınla birlikte olamam. Lahmacun dediğin şey çatal ve bıçak ile yenilir. Eski kafalı olduğun için hoşça kal' diyerek hemen oradan uzaklaştım. Lahmacunu dürüm yaparak yiyen kızlarla işim olmaz. Sizin de olmasın.
    yabadabadu
    nasıl yemeliydi ustam?
     myheartofstereo
     e normal ?
      gregory_
       sairsel
       Lahmacun yiyen kızlar için pizza yiyen kızları üzmeyelim garavel ustaa 😉
        gizemino
        Özel bir sınıflandırmaya dahil olmaması gereken kizdir
         tsukyomi
         Kızın mürvetini göremeyeceğin baştan belliydi. Bu arada lüks arabaya kalkmıyor ya, valla gram oynamıyor yerinden. Basık arabanın nesine tav oluyorsan artık. Hiçbir araba bir tank zırhı tadı veremez.
          mert_
          E öyle yeniyo zaten, aksini iddaa eden amerikan özentisidir
           peripedia
           Ne yapalım yani acıkmakta mı suç. İlk buluşmalarda ille de kahve mi içmek gerek. Hiç sevmem öyle kasıntı kasıntı geçen datelerden.
            mrsnl33
            Lahmacun zaten elle yenir
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.