İlk Buluşmada Karşı Tarafta Gördüğünüz Anda Soğuduğunuz Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gossipdio
   Ben sanırım temas daha ilk buluşmada fazla temas halinde olunca anında soğuyorum. Yolda yürürken bile dokunuyor, sarılıyor, öpmeye çalışıyor vb. Anında kaçmak isterim ve soğurum. Amacının biraz farklı olduğunu düşünmeye başlıyorum. Normal tanışıp muhabbet etsek her şey daha iyi olur aslında.
    philadelphia
    Aptal aptal konuşuyorsa sapyoseksüel olan ben buz kesilirim ona karşı, aynı şekilde cimriyse de soğurum 😬
     eliff04
     Benim hakkımda çok detaya girmeye çalışırsa. Sürekli özelim hakkında sorular sorar ve kendisi hakkında da nerdeyse hiçbir şey anlatmazsa
      fairytale-
      Masanın altından ayağını ayağıma değdirmeye çalışması .d
       gregory_
       "alkol kullanmiyorum" derse çok fena sogurum
        pisilamest1
        eski ilişkileri hakkında konuşursa, sürekli telefonu ile ilgilenirse,hemcins/karşı cins hakkında sürekli aşağılayıcı veya sapkın bir şekilde konuşursa, sürekli ben ben diye bir şeyler anlatırsa muhtemelen çıkışta onu ya engellerim ya da bir daha bana yazmamasini nazikçe dile getiririm.böyle olacaksa hiç olmasın daha iyi.
         guttaperka
         Diştaşı ve pis dişler. Yağlı saçlı olması bir de. Hijyen lütfen. Bunlar tamamsa ve sıkıntı yoksa kendini öven, parasını vurgulayan, ukala tipleri ve benimle ilgili aşırı soru soran insanlardan nefret ederim.
          orientexpress
          Karşıdaki kadın bir anda nargile kokulu özlü sözler söylemeye başlarsa anında soğurum ondan yok biz şöyle delikanlıyız böyle kraliz dediği anda ben kaçar, ne öyle aynalı tahir seti mi burası dizi mi çekiyoruz
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.