İlk Buluşmada Eski Sevgilisini Anlatan Erkek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   baharikko
   bu çocuktan olmaz arkadaşlar... muhtemel unutamadığı eski sevgilisini diğer kızlarda arayan bulamazsa değiştirmeye çalışan ve kızda mutlaka ilişki korkusu bırakan toksik tip
    sairsel
    Boştur
     eliff04
     Eski sevgilim... İlk buluşmamızda eski sevgilisinden bahsetmişti. Bana bakınca onu hatırlıyormuş. Hareketlerim konuşma şeklim ona çok benziyormuş. Onun da adı "Elif"miş. Ve biz 1 yıldan biraz fazla beraber kaldık. O benden yaş olarak biraz büyüktü tabi. Bu kadar yaş farkına rağmen benimle çıkmasının sebebi büyük ihtimalle eski sevgilisine benzememdi. Ve bazen bana sanki "o" imişim gibi davranıyodu. Bana ondan çok bahsetti ama bu beni hiçbir zaman rahatsız etmedi. Çünkü bana eski sevgilim şöyle iyiydi böyle iyiydi demedi. Sadece onu ne kadar çok sevdiğini ama karşılığında nasıl ihanet gördüğünü ve bunun onu nasıl etkilediğini anlatıyordu. Bana güvenip bunları anlattığı içn ona kızmam mümkün değil. Benimle konuştuğunda kendini iyi hissetmesi beni de mutlu ediyordu.
      efelitkeko
      Boş
       anemik
       ay yok hiç olmayacak şey bence de uzak durulması gerekir
        sogukhavadalgasi
        akli orada kalmistir 2. olmaz
         pisilamest1
         🤢🤢🤢
          selshine
          tatsızdır
           garavel_usta
           Eski sevgilim değil eski sevgililerimi anlatıyorum ben sürekli. Karşımdaki insan ise imrenerek beni dinliyor her seferinde. Çünkü çok kaliteli insanlarla sevgili olmuş bir kişiliğim.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.