İlk Başta Beğenilmeyip Zamanla Sevilen Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plastickardashian
   Bu başlığa benim cevabım; zamanın popüler olan her bişiyi. Çünkü başta neyi sevmesek, ne bize hoş gözükmese de bi zamandan sonra öyle yaygınlaşıyor öyle normalleşiyor ki, hatta bu durum moda kavramına sokularak insan algısıyla yarışa giriyor, bizler de başlıyoruz o hakkında aman o ne be dediğimiz şeyleri yapmaya, kullanmaya. Pek tabi bu çok normal çünkü zaman denilen bir kavram var ve tek düze, tek çizgide kendi kabul ettiklerimiz ve geçmişten gelen alışkanlıklarla devam edip geçmez bu hayat. illaki bi yeni bişi sokucak illaki hakkında yorum yaptığın şeyi okeyleyeceğin gün olucak. Kimi için bir dizi olur bu kimi için de arkadaşları, ama benim için şuan popüler olan her şey diyebilirim. Bir de adanalılar bilir, ŞIRDAN... yani çok ön yargılı davranıp görüntüsüyle bile mideme dokunan beğenmeye bir adım dursun dediğim şeyi bir yedim pir yedim. şırdan aşığıyımdır hahaha. ne de saçma örnekler verdin plastic diyceksiniz. doğru o yüzden sizinkileri duyalım bakalım neler neler
    imcherry_
    my life
     karolunita_
     direkt adananın kendisi, başta sevmiyorsun yaşadıkça zorunlu olarak sevmeye başlıyosun
      berat_albayrak_
      Atatürk (11 yaşıma kadar amcam beynimi yıkadı) Komünizm Dio Biber Dolması CCCP/SSCB/USSR Menemen Yumurta
       muneccimbiri
       hiç dizi izlemeyen birisi olarak ben, ilk çıktığı ve sükse yaptığı zamanlar "muhteşem yüzyıl" dizisine illet oluyordum. izleyenlere de anlam veremiyordum. ilk başladıktan bir sene kadar sonra şöyle bir bakayım neyin nesiymiş bu dedim. deyiş o deyiş:))) sonra ben de müptelası olmuştum. son bölümü yayınlandığı gün ingiltere'ye seyahate gitmiştim ve o gün bu bölümü kaçırdığım için kahrolmuştum. daha sonra işi gücü bırakıp internetten izlemiştim finalini. izlediğim son dizi olmuştur.
        lutfen-ama
        Palmiye, başta sevmiyordum ama şimdi seviyorum galiba. 😈
         yodainwonderland
         kabak tatlısı. çocukken nefret ettiğim bu yiyecek, şu an en sevdiğim tatlı olabilir. üzerine tahin ve ceviz... bir diğeri ise golf iv. golf iii'ten sonra leş gibi gelmişti. ama sonra çıkan v ve vi'yı görünce ne kadar muazzam bir tasarım olduğunu anladım. golf vii ise en güzel golf olabilir.
          mrsnl33
          Balik türleri.Belli bi yaşa kadar hiç ağzıma sürmedim,şimdi seviyorum ama.
           baldbritney
           sushi, rakı, king gizzard & the lizard wizard, alt-j, eyeliner ve aşagı bakan köpek duruşu.
            peripedia
            Kardeş değil midir ya? Eve ilk girdiği andan belirli bir yaşa kadar nefret edilir sonrasında vazgeçilmeziniz ve en yakın dostunuz olur. Oyumu kesinlikle kardeşten yana kullanıyorum. Tabii kardeşim bu 'şey' tanımlamasına biraz bozulacaktır ama yapacak bir şey yok bu bir gerçeklik.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.