İlk Aşkınızı veya İlk Reddedilmenizi dio'layın!!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   olasimia_
   İlk aşkım değil sanırım ama ilk açıldığım kişiydi ksdjhf. Reddedildim sevgilisi olduğundan dolayı. Bence beni tanısa severdi ya. Her konuda az da olsa bilgi edinmeye çalışırdım, benimle istediği ne konu varsa konuşabilirdi yani. Müzik olsun, sinema sektörü, sevdiği kitaplar hatta ne kadar sevmesem de onun için play station veya online oyunlarla ilgili bile sohbet ederdik. Bir üst sınıfımdı, herkesin hasta olduğu tip. Boyu 1.80 vardır, bu bilgiyi neden verdim bilmiyorum ama benim de 1.70'ti jkashkdjsh. Yani arkadaşlarımın söylediğine göre yakışırdık öyle söyleyeyim. Son sınıftı, okuldan gitti falan, ortaokuldayız. Ben de ama nasıl aşkımdan ölüp bitiyorum sdjhgdsk. Evini de biliyoruz, dedik ki mektup bırakalım. Kapılarının önüne bıraktık en yakın arkadaşımla. Sonrasında ailesi görmeden okusun diye mesaj attık. Cevap verdi kimsin bilmiyorum ama mektup bırakmışsın diye. Tabii arkadaşım yazıyordu ona. Bana sonradan mesajları gösterdi. Bir konuşsan, belki seversiniz birbirinizi falan gibisinden. Cevabı, bak benim konuştuğum bir kız var yazamam. Sonrasında bu konu pek açılmadı jkxdsdkh.
    gregory_
    Hic reddedilmedim.
     eski_bi_tanidik
     Ilk aşkım bi tane çocuk ve baya 5 yil fln sevmiştim pufff🤦🏽‍♀️ ama teklif etmediğim için reddedildigum olmadı 😊
      obiyagmur
      İlk aşkım ağhh çok seviyordum onu hatta şey diyordum ya büyüyünce prenses olucam sende benim prensim olucaksın falan sjdhsgsfs Reddedildim bi kere :(
       benita
       Ben karşıdan haber vermeden platonik takıldım hep reddedilmemek için, bi çeşit savunma 🤷🏻‍♀️
        tsukyomi
        Daha önce de yazmıştım sanırım bir yerde, 3 kez reddedildim. İlki ağır abla istiyormuş, onu geç. İkincisi çok özel bir sebeple beni reddetti. GTA 5'in ilk çıktığı zamanlar. Taksicilik batağına düştüm ben orada, hala da bu bataktayım. Anlatıyordum işte arkadaş ortamında "atıyorum radyoya Selim Sesler, Azis, Orfeas Peridis, haydarım da koltuğun altında, paramı vermeyene roketatar" diye. O da duyuyor tabi. Sonra ben buna açıldığımda adam dedi ki "bana sofistike zevkleri olan elit biri lazım" Hele hele, sanki bana Monako prensi. Olm Gazimihal'de oturuyorsun, eski manitam her gün sizin evin önünde devriye geziyor. Kusura bakma da taksiciliği sana yedirtmem lan, haddini bileceksin. Aw Übercisi.
         ladydisko
         İlk aşkım 17 yaşındayken aynı apartmanda oturduğumuz çocuktu bir ay kadar sevgili olmuştuk. Zaten çok ilişkim olmadığı için hiç reddedilmedim. Ruh eşini erken bulanlardanım
          sozdedegilgozde
          Hiç açılamadım ki:( ama etrafında beni fark etsin diye çok dolaştım ama fark etmedi :(
           nisaaa_
           8.sınıfta sınava hazırlanmak için dershaneye giderken onunla tanışmıştım.Sonra beraber eve dönmeye başladık.Böyle ılık bir rüzgar ağaçlarda yeni yeni yapraklar çıkıyor.Onunla gülüşerek metro yolunda ilerliyoruz.Karşı taraf bişey hissediyor muydu bilmiyorum ama ben çok fena hissediyordum.Etrafımdaki insanlar çocukça bir hoşlantıdır geçer dedikleri için pek önemsememiştim bu yaşadığım şeyi.Ama işte insan değerini kaybedince anlıyor.Şimdi diyorum keşke açılsaydım diye ama iş işten geçti.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.