İlişkiye Ara Vermek Bir Bahane midir? İlişkiyi Kurtarmak İçin Bir Çaba mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Başlıkta da görmüş olduğunuz soruyu sormak istiyorum bugün sizlere. İlişkinizde çeşitli sorunlar var diyelim ancak ilişkiyi bitirmek istemiyorsunuz. Tek dileğiniz bu sorunları çözmek. İlişkinize ara verir misiniz? Sevgilinizin böyle bir talebi olursa ne düşünürsünüz? Şimdi bunun bir bahane olma ihtimali var. Evet ara verilebilir ama bu ara verme sürecinde kişiler hayatlarına başkalarını alacaklar mı? Bunu görmek için mi bu ara yoksa yalnız kalıp sorunlara uzaktan bakarak çözmeye çalışmak için mi?
    amakafamiznasiguzel1
    ne ki bu ya futbol maçı mı, devre arası falan? teriniz mi soğuyacak nolacak. ne saçma.
     moon_night
     Bahane Saçma bir bahane Nal gibi bahane
      sedefartuny
      Niyetle alakalı bir durum. Adına ara demek istemiyorum ama bir uzaklaşmadan, kısa ayrılıktan sonra ilişki dinamiklerini daha iyi anlayan, özleyen ve daha sıkı birbirine sarılmak için bir araya gelen çiftler tanıyorum. Bu gibi kırılma noktalarından sonra daha iyiye gidiyor ilişki sanki çünkü biz bir şeylerin değerini kaybedince anlıyoruz.
       serenity_s
       Bahane de değil caba da değil. Kişi kendini test ediyor. Onsuz mutsuzmuyum yoksa daha mi iyiyim. Tamamen bencillikle verilen karar. İliski hikaye kendini deniyor.
        caresizcare
        Bahane bence Bi gidip bakayım iyisi varmı yoksa dönerim der gibi
         absurdizm
         ara vermeyin direkt ayrılın. bir kere tadı kaçtıysa daha yenmez.
          benita
          “Ben başkalarıyla bi günümü gün edeyim geleceğim” demenin kibar şeklidir
           ladydisko
           bahanedir sen elimin altında bulun ben zora girersem geri sana dönerim demektir seven insan ayrılsa bile bellidir halinden sevdiği
            peripedia
            İlişkiyi noktalandırıp sonrasında bir araya gelmek ara vermekten daha anlamlı. Ara verme olayı bana ilişkiyi garanti altına almak gibi geliyor. Kimseyle birlikte olma, yeni birini bulma, biz ayrılmadık, aradayız. Çok anlamsız.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.