İlişkin Varken "Daha İyilerini Kaçırıyor muyum Acaba?" Hissi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plazacalisani
   Bugün iş yerinde bahsi geçen bir muhabbetti. Bir arkadaşımın, çok güzel giden bir ilişki var. Ancak, hiç anlaşamıyorlar ve aşırı zıt insanlar. Başka bir arkadaşımız, ilişkisinin olduğunu bilmeden "sana şunu yapalım mı?" demiş. Bunun üzerine öğlende açtı bu muhabbeti. İlişkim var, ama acaba hayatımın aşkını kaçırıyor muyum diye? Bana birazcık garip geldii bir ilişkim varken başka birini alternatif olarak düşünmek. Biri spesifik olarak olmasa bile garip. Benim için hayatta sadece o vardır, ve ondan başkasını düşünemem. Ancak acaba diyorum, bunun yaşla da alakası var mı? Bizimle konuşan kişi 32 yaşında ve hayata daha rasyonel bakıyor. Çok sevdiği halde anlaşamadığının farkında. Belki bununla ilgisi vardır.
    mevsimlerdensnbahar61
    O ilişkiyi sorgularım ben bu ne perhiz bu ne lahana turşusu yani
     cinayetvaraga
     Öyle hayat mı geçer be. bilmem kaç nüfuslu dünyada matematiksel olarak elbet ihtimaller kaçıyordur.
      tsukyomi
      Eskilerde fark etmeden hep onu aramışım, şu an fark ediyorum bunu. Daha iyisi vardır da, başkalarının iyisidir o, bana hitap etmez. Kendi iyim bana yeter.
       benita
       Bunu düşünüyorsan, o ilişki olmamış demektir
        _umut_
        Tabi ki kaçırıyorsun. Her zaman daha iyisi vardır. Önemli nokta nerede duracağını bilebilmek
         palmiye
         Daha neler. Öyle bir his mi olur?
          dr.rock
          İlişkin varken başkasını kaçırıyor muyum diye düşünen insan en kötü durumda olandır. hem elindekinin kıymetini bilmez. Hem başkasına gidemez. Yazık, garip
           tachycardia
           Ohoo öyle düşünürsen zor iş. İlişki yapmak için ilişki yapan biri düşünebilir bunu. Sahici ilişkilerde böyle bir his olacağını düşünmüyorum. Çünkü hayatındaki kişiyi zaten en iyisi olarak görüyorsun.
            ugur-turgut3
            Tamamen sevmemenin neden olduğu sonuç hissi. Seviyorsan zaten başkasını düşünmezsin... Hele olasılıkları hiç düşünmezsin...
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.