İlişkilerinizden Edindiğiniz Tecrübeler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eksi_pirasa
   seni seven, sana değer veren en önemlisi de seni anlayabilip dinleyen biriyle birlikte olmalısınız
    sairsel
    Bir insanı ne kadar sevip üzerine düşersen onun karşısında hiç değerin kalmıyor ama bunun aksini yapıp kötü davrandığında değerli oluyorsun. Kısaca 4S kuralı geçerli oluyor.
    https://youtube.com/shorts/44n6eM0Lciw?feature=share
    https://youtube.com/shorts/44n6eM0Lciw?feature=share
     caresizcare
     Hiç kimseye kendinden benliğinden daha fazla değer vermemelisin.
      bright-wizard
      Seversen tikiyolar, tikersen el üstünde tutuyorlar😅😂😁🤠
       fakehesap06uc1
       Kadınların hepsi aynıymış. benimki de,seninki de,onunki de "hepsi sorunlu ve problemleymiş. Biz erkekler bununla teselli oluruz😂😂😂
        patiklipengui
        Kimse sizi kendinden çok sevmiyor ya da kimsenin önceliği değilsiniz. Ya cinsel anlamda beğeniliyorsunuz ya da gösterdiğiniz ilgi ile ego şişiriyorsunuz. Herkes menfaat peşinde. Kimseye karşı inancım kalmadı.
         iceel
         1)Her zaman daha iyisi bulunur. Senin için de onun için de. Onu ve kendini biricik zannetme yanılgısına düşme. 2)İlişkiyi onarmak diye birşey yoktur. İp koptu mu hiçbir düğüm onu tekrar bir bütün haline getiremez. 3)Kadınların her zaman daha çok kaybedecek şeyi vardır. 4)Çocuk kadınıdır. Erkek sadece vesiledir. Bu nedenle erkekler eşleriyle birlikte çocuklarını da boşarlar. Hanımlar, çocuk doğuracaksanız onu bir gün tek başınıza büyütmek zorunda kalabileceğiniz gerçeğini göze alın. 5)Olmuyorsa direnmenin alemi yok sal ipini gitsin. Ama ne kadar yavaş salacağın senin tercihine kalmış.
          tsukyomi
          Yazılanlara bakıyorum da, arkadaşlar böyle düşünüp karşıdakine Ebu Cehil muamelesi yapacaksanız sonunda yine üzüleceksiniz, o kötü tiplerden biri olacaksınız. İnsanlar kötü eyvallah, ona bir şey demiyorum da, inancınız kişiye değil aşka olsun. Kendi tecrübeme gelince; olgunlaşmadan gerçek aşkı bulamıyorsun. Önce ne istediğini, kimden istediğini bileceksin. Kişisel alan gibi sınırların olacak ve karşıdakinin de kişisel alanını işgal etmeyeceksin. Annesi olmayacaksın, sadece anne sıcaklığını hissettireceksin. Güven, sadakat ve şehvet. Gerisi geliyor.
           orientexpress
           Ben şunu anladım psikiyatrist değilseniz kimseyi iyileştirmeye çalışmayın. Insanların çocukluk travmaları ile uğraşmak ömrünüzden ömür yer sadece. Bırakın ilişkiye hazır, kendini bilen biri girsin hayatınıza
            catherine-earnshaw
            Y kromozomluları sevin, öpün, kırmadan etmeden onlarla gününüzü gün edin ama hayatınıza almayın, umursamayın, fedakarlık yapmayın yoksa başınıza iş alır ve üzülen siz olursunuz. Aşık olan kızlar için de geçerli. Hiçbir şekilde kırılgan tarafınızı, zayıflıklarınızı belli etmeyin, sıkıntılarınızı açıkça söylemeyin, aşklı meşkli özledimli sözler söylemeyin, en azından o sizin duymak istediklerinizi söyleyene kadar. Sinik bir tip değilse, ağzınızı arayıp bir şeyler duymak isteyip duyamadıkça hırslanacaktır. Mükemmel, fazla duyarlı ve anlayışlı olmaya çalışmayın arada dengesizlik yapın, hoşunuza gitmeyen şeyler yaptığında mızmızlanın, alttan almayın ama yine söylüyorum, kalbini kırmadan yapın bunları.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.