İlişkilerin Bitme Sebebi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   roar
   İlişkilerin genel olarak bitme sebebi kıskançlık diye biliyorum. Bir taraf abarttıkça abartıyor. Diğeri de bu durumdan bir süre sonra boğulmaya başlıyor. Ve malum son. Ondan sonra gelen sebepse ilgisizlik. İlgisi size olmayanın ilgisi başka yerdedir. Değişmez.
    who_am_i
    Aldatmak, karşılıklı saygısızlık
     efenizz_
     Değişir o
      ladydisko
      öyle ben senden hoşlandım hadi sevgili olak diye başlıyor sonra daha güzelini buluyor ilişki bitiyor. p.s. bu alıntı gerçek gözlemlere dayanmaktadır
       me_out_bye
       Birbirini anlamamak farklı beklentiler içinde olmak. Bu ters düşmenin birbirine yetmemenin büyümesi halinde ayrılır çiftler. Erkek sana A verebilirim der. Kadın ben B istiyorum der. Erkek ben de C istiyorum ama lutfen. Kadın ben de D var ne yapayım der. Baştako heyecan biter. Çekilmez hale gelir ters düşmeler artar. Kişiler birbirinden uzaklaşır. -- İlişki demek. Evlilik demek fedakarlık ve anlayış demektir. Kimse sizin köleniz olmak zorunda değildir. Bu f3dakarliğı göstermeyenler ayrılmaya mahkumdur.
        _umut_
        Aile. Akrabalar. İlk başta çok etkileri olmasa da üstlerine vazife olmadıklarını fark ettikçe ilişkinize daha çok çomak sokup karıştıran insanlar yığını. Hele ki geri kafalı, yobaz insanlar ise o ilişki ne kadar sağlam olursa olsun buradan patlıyor. Bir şekilde dolduruşa getirerek, fitne, fesat ne varsa ortaya atarak bir şekilde ne yapıp edip bitiriyorlar ve bundan da büyük zevk alıyorlar. Tecrübeyle yüzde yüz sabit.
         ozlmli
         Hani hep derler ya anlaşamadık diye, gerçekten de bazen anlaşamamaktan bitiyor. Anlaşamadığımız şeyler birikiyor birikiyor ve dağ gibi sorunlar oluşuyor. Akabinde ise ayrılığın adı anlaşamadık oluyor.
          samyeli90
          Arada ki aşkın bitmesi gereksiz kıskançlık aldatmak telefonumu karıştırması falan gibi daha bir sürü şey sayabilirim benim için çok neden var
           allf0rmia
           ilişkinin sürmesi iki tarafında birbirini anlamasından geçer diye düşünüyorum. anlayan kişi anlaşıldığında sevgi, saygı, sadakat gibi maneviyatlarıda taşır şurasında. bitmesi ise tam da bunların tükenmesinden geçer ki iki tarafta her anlamda çoktan tükenmiştir zaten.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.