İlişkilerdeki Güvensizlik Göstergeleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Bir ilişkide güven yoksa bence ortada bir ilişki de yoktur. Zaten güvensizlikle birlikte ayrılık sinyalleri de geliyordur. Bu işaretlerden biri ilişkinin başında olmayıp zamanla ortaya çıkan arkadaş buluşmalarına bensiz gitmesen mi soruları. Özellikle de bu durumun kızlı erkekli buluşmalarda ortaya çıkması. Buluşmaya da gelmiyorsa sürekli mesajlarla darlaması. İnanılmaz sinir bozucu bir durum ki benim için ayrılık çanlarının çalmasına sebep olur bu
    abdes_terligi
    giydiğin kıyafete karışılması, karşı cinsten olan arkadaşlarla arana mesafe koymaya çalışması
     kisi
     Çeşitli hesaplarının şifrelerinin istenmesi. Ya da hesapların ortak kullanılmaya başlanması.
      kafatamircisi
      Ben,yazmaya başlarsam şimdi 3000 karakter yetmez buraya...
       tsukyomi
       "Sana güveniyorum, karşıdakine güvenmiyorum" lafı. Karşıdakine kim güveniyor yahu, sen sevdiğine güveneceksin. Güvenmediğin insanla da sırf güzel/yakışıklı diye ilişkiye başlamayacaksın.
        fairytale-
        Kime susleniyorsun bu kadar diyip butun makyaj malzemelerine ve parfumlerine el koyması. )))
         garavel_usta
         Geçmişten bugüne tüm sevgililerim beni deli gibi kıskandığı için benim içim rahat. Yani onlar kıskandıkları için herhangi bir güvensizlik göstergesi yapmıyorlardı. Haa ben yapıyor muydum? Orası allahla benim aramda.
          bay_tonymontana
          her türlü ilişikinin temelini oluşturan yegane şeyin uçup gitmesi güven ruh gibidir. terkettiği bedene asla geri dönmez. karşımızdaki insanın bu duyguyu geri kazanmak için gösterdiği çabalar insana biraz olsun umut ve sevinç verirken biraz da buruklukla dolu çaresiz bakışlar bırakır ve bence o çabanın getirileri, hiç çaba göstermemesinden daha iyidir.
           asteroid_b-612
           bir yalan yeter!
            eliymalik
            1- gereksiz şeyleri sormak 2- hesap vermek 3- sosyal medya hesaplarının telefonların şifrelerini bilmek / istemek 4- kafese sokarcasına kendine bağlamaya çalışmak, ki bu en acınası, sen onun etrafına duvar örerken o kuş gibi uçup kaçıyor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.