İlişkilerde Yapılan En Büyük Hataları Sıralıyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   almila__
   İlişkilerde hem kadın hem de erkek gerçekten inanılmaz hatalar yapıyor. Yani bir taraf daha baskın çıkıp kendini ön plana atıp ilişkiye yön veren kişi oluyor. Şuan ilişkisi olanlardan yapılan en büyük hataları yazmasını istiyorum. Yazın ki biz de kendi yaşadığımız ilişki de bunlara dikkat edelim, yapmayalım..
    -lucy-
    ilişki.
     _gizem_
     bencillik ilişkinin kendisi mq 🤓
      berat_redflag
      Cevap soruda gizli
       kaanin_teyzesi
       Kralmis gibi davranmak. Sonra gelip ilk senin kelleni ucuruyor
        _sofia_
        Bazen "vazgeçmek" seçim değil mecburiyettir. O kadar anlattıktan, çabaladıktan, uğraştıktan sonra değişen bir şey olmadığını gördüğünde vazgeçmek zorunda kalırsın. Sevmenin bir önemi yoktur. Artık sevsen de yapamayacağını bilirsin."
         mrsnl33
         Karşındakini iyi tanımadan sevgili olmak.
          luna__
          ilişkiye başlamak
           timuti
           --karşılıklı oturup saygı çerçevesi içinde sorunları asla konuşmamak ( üstün gelme çabası içine girip horo horo bağrışma ) --kılık kıyafetine karışmak --telefonunu gizlice karıştırmak --dürüst olmamak --sevdiğini değer verdiğini sözlerle değil hal ve hareketlerinle beli etmemek --hatasız kul yoktur hatanın farkına varıp kalbinden gelerek özür dilememek --herşeyi beraber yapma isteği ( kişilerin özel hayatlarının olduğunun unutulması ) --ilişkinin en başında o insan nasılsa öyle kabul etmemek (değiştirmeye çalışmak) --sosyal medyada fazla vakit geçirmek --cinsel yada duygusal anlamda geçmişine takılmak --hakaret etmek , küfür etmek saygıyı bozmak
            kisi
            Hep beraber olmanız, sürekli iletişim kurmanız, her şeyi beraber yapmanız gerekmiyor. Aynı şey arkadaş gruplarınız için de geçerli. Dünyanın en iyi kadını ile bile birlikte olsam 7/24 beraber olmaya çabalarsak o ilişki ayvayı yer. Ayvayı yedikten sonra ya isteyerek değil katlanarak ilişkiye devam edersin ya da başkası ile vıcık vıcık ilişki kurunca daha iyi olabileceğini düşünüp ayrılırsın (onunla da olmaz.). Edit: Bir de rahata vermemek gerek. Sürekli normali aşıp toleransları yeni normal kabul edip yeni ek toleranslar beklememek gerek. İnsan ona iyi davranana karşı dikkatli davranmıyor. Bir tehdit olmayınca saçmalamaya başlıyor. Tehdit ortaya çıkınca da güven kalmıyor. O yüzden otokontrol şart. Arada bir ne yapıyorum lan ben demle gerek.
             drmarkiz
             "Ben bunu adam ederim" kafası.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.