42
10.1.2021
İlişkilerde Yapılan En Büyük Hatalar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   ilmer
   Bana göre partnerinize verdiğiniz değeri, ne kadar severseniz sevin; olanca çıplaklığı ile belli etmeyin. çünkü bunu hissettiği zaman karşı taraf, ''ne dersem diyeyim, ne yaparsam yapayım beni terk etmeyi göze alamaz'' hissiyatına kapılıyor. En kötüsü de bir noktadan sonra, sevilen kişiyi olduğu gibi sevememek ve değiştirmeye çalışmak. Kendi istekleri doğrultusunda o kişiyi oyuncağa çevirmek. Diğer dio'cuların da fikirlerini merak ediyorum.
    gregory_
    Sevgimi de belli etmeyeceksem ne bok yiycez, ne saçma genellemeleriniz var, toplam kaç iliskinle vardin bu karara.
     buse01
     Eğer eşit sevgi olmazsa bu durum açığa çıkıyor haklısın evet, mesela seviyosun birini ama senin sevdiğin kadar o seni sevmiyor, ve o da bu bana bağlandı diyip ne yaparsam yapim gitmez diyerek ne yapıyorsa yapıyor, biz de insanız canım insanın bi noktadan sonra sabrı taşıyor ve sen de artık soğup bişe hissetmemeye başlıyorsun, eğer sevgide denge yoksa senin dediğin doğru oluyor.
      ladydisko
      düzgün kişilerle sevgili olunsa böyle bir sorun olmaz sevginizi gösterin zaten karşıda ki kişi sevgi ve ilgi bekler
       benita
       Ben elendim bu soruda
        ozlemiko_0
        Bu hataları yapmamak ve o güzel zihninizi yormamak için ilişki yapmayın bu kadar basit
         sairsel
         Aşkın gözü kör etmesiyle beraber karşıdaki insanı iyice tanımadan bağlanıyoruz. Bazı olumsuz yönlerini görsek bile ilişki içerisinde tolore edebileceğimizi zannediyoruz. Sonra kabullenemeyeceğimiz gerçekler bir bir kapımızı çalıyor.
          r4bia_
          Herkesden çok güveniyorum, kendimden çok seviyorum. Ama her seferinde de kırılan, üzülen, kaybeden taraf ben oluyorum. Daha sonra geri geliyo 1 şans daha veriyorum yine gidiyor. Artık hani birleşince bile onu kaybetmekten korkuyorum bu yüzden o güzel zamanların tadını bile çıkaramıyorum. Paranoya'ya bağlıyorum güven bitiyo ama sevgi bitmiyo.. Ama artık her kaybettiğim şeyden sonra kendimi kazandığımı fakettiğimden beridir hiç birşeyi kaybetmekten korkmuyorum.
           eefenizz_
           Fazla güveniyorum, sonu bok çıkıyo.
            kaaninteyzesi
            Bunu paylaşma ihtiyacı hissettim.
             irmak676
             İlişki kurmak?
              diocubacito
              Kıskanmak çok saçma yani bir düşünün birisi size aşıksa neden başka birisine baksın bakıyorsa da şükret yani kurtuldum freedomm diye
               ahmet-
               İlişkideki en büyük hata boşluktaki bir anda birinin hayatina girmesinden sonra geçirdiğin süre zarfinca inanmadigin kelimelerle kendini sevdirmeye ve sevmeye çalışmaktır. Yapmayin... Seven sevdiğini söyleyip sevilen bunu ikiye katlarsa miss. Kendiniz olun.
               /
               0

               Tarihe Göre

               İçerik bulunamadı.