İlişkilerde Yapılan En Büyük Hatalar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ilmer
   Bana göre partnerinize verdiğiniz değeri, ne kadar severseniz sevin; olanca çıplaklığı ile belli etmeyin. çünkü bunu hissettiği zaman karşı taraf, ''ne dersem diyeyim, ne yaparsam yapayım beni terk etmeyi göze alamaz'' hissiyatına kapılıyor. En kötüsü de bir noktadan sonra, sevilen kişiyi olduğu gibi sevememek ve değiştirmeye çalışmak. Kendi istekleri doğrultusunda o kişiyi oyuncağa çevirmek. Diğer dio'cuların da fikirlerini merak ediyorum.
    buse01
    Eğer eşit sevgi olmazsa bu durum açığa çıkıyor haklısın evet, mesela seviyosun birini ama senin sevdiğin kadar o seni sevmiyor, ve o da bu bana bağlandı diyip ne yaparsam yapim gitmez diyerek ne yapıyorsa yapıyor, biz de insanız canım insanın bi noktadan sonra sabrı taşıyor ve sen de artık soğup bişe hissetmemeye başlıyorsun, eğer sevgide denge yoksa senin dediğin doğru oluyor.
     ladydisko
     düzgün kişilerle sevgili olunsa böyle bir sorun olmaz sevginizi gösterin zaten karşıda ki kişi sevgi ve ilgi bekler
      benita
      Ben elendim bu soruda
       ozlemiko_0
       Bu hataları yapmamak ve o güzel zihninizi yormamak için ilişki yapmayın bu kadar basit
        sairsel
        Aşkın gözü kör etmesiyle beraber karşıdaki insanı iyice tanımadan bağlanıyoruz. Bazı olumsuz yönlerini görsek bile ilişki içerisinde tolore edebileceğimizi zannediyoruz. Sonra kabullenemeyeceğimiz gerçekler bir bir kapımızı çalıyor.
         r4bia_
         Herkesden çok güveniyorum, kendimden çok seviyorum. Ama her seferinde de kırılan, üzülen, kaybeden taraf ben oluyorum. Daha sonra geri geliyo 1 şans daha veriyorum yine gidiyor. Artık hani birleşince bile onu kaybetmekten korkuyorum bu yüzden o güzel zamanların tadını bile çıkaramıyorum. Paranoya'ya bağlıyorum güven bitiyo ama sevgi bitmiyo.. Ama artık her kaybettiğim şeyden sonra kendimi kazandığımı fakettiğimden beridir hiç birşeyi kaybetmekten korkmuyorum.
          eefenizz_
          Fazla güveniyorum, sonu bok çıkıyo.
           kaaninteyzesi
           Bunu paylaşma ihtiyacı hissettim.
            irmak676
            İlişki kurmak?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.