İlişkilerde Geçmişi Sormak ve Anlatmak Gerekiyor mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nekadarmukemmelsin
   Sana anlatılmadıkça bu soruları sormamalısın : Kaç tane sevgilin oldu Onunla neler yaşadın Önceki ilişkin nasıldı Neden ayrıldın
    blondewitch
    Soran kişi ciddi düşündüğüm biriyse anlatırım, gocunmam. Zaten retroaktif kıskançlık yaşayacak bir adamla ciddi düşünmem. Ama hepsinin ötesinde, ben ayrılma sebebinin sorulması taraftarıyım. İlginç bir dünyada yaşıyoruz. Atıyorum adam mesela dedi ki "istediğim gibi giyinmediği için ayrıldım", bu benim için uyarı sinyali olur. Ben kadın olduğum için karşı cins üzerinden konuşuyorum. Tersi de olabilir. Edit: İlişkilerimde de hep yüzeysel olarak sorulmadan bahsettim bu arada. Arada dürüstlük ve güven olması gerektiğini düşünüyorum. Hiç de sorun yaşamadım.
     patronicee
     İleride bizim ilişkimize zarar verecek bir durum yaşadı mı diye sorulur belki ama kimininle ve kaç kişiyle ne yaptığından herkese ne yaw.
      disi.ejderya
      Ben sormadığım halde sevgililerini anlatmalari hic hos degil .p.p
       buse01
       Gerekmiyor şart değil ama merak ettiğimden dolayı sorabilirim
        tsukyomi
        Polis fantazyası sırasında GBT sorgulatın. Onun dışındaki hiçbir şeye burnunuzu sokmayın.
         yabadabadu
         ciddi düşünürsem sorarım tabi geçmiş önemli benim için
          kafatamircisi
          Erkek için takıntı, kadın için karın ağrısı olan hadiseler silsilesidir. Öncelikle nasıl bir ilişki istiyorsun anlık gelip geçici bir ilişkiyse anı yaşa siktir et bir tamirci atasözü der ki "Kefenin,sütyeni yok kasmayın bu kadar" Uzun soluklu bir ilişki istiyorsan eğer sizi ilgilendirmez diyenlerin samimi olduklarına inanamıyorum bu konuda. bir insanın sevgilisinin geçmişi sizi nasıl ilgilendirmez. insanı olduğu kişi yapan şeyler onun yaşadıklarıdır. ister istemez sevgilinin geçmişi ile de berabersinizdir. Baktın olmuyor bakmıyacaksın sağda solda mızmızlanıp ağlamıyacaksın o seni vurmadan sen kapıyı göstereceksin.
           madlisa
           benim geçmişimde kimse olmadığı için karşımdaki insanın geçmişine felaket takıntılıyım şimdi bana yobaz diyenleriniz olursa ben kimseyle olmak zorunda değilim kimsede benimle olmak zorunda değil.
            _sofia_
            Sorarsa " sana ne " deyin.
             absurdizm
             ben sordum pişmanım. sormayın da anlatmayın da
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.