İlişkilerde Geçmişi Sormak ve Anlatmak Gerekiyor mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nekadarmukemmelsin
   Sana anlatılmadıkça bu soruları sormamalısın : Kaç tane sevgilin oldu Onunla neler yaşadın Önceki ilişkin nasıldı Neden ayrıldın
    _sofia_
    Sorarsa " sana ne " deyin.
     absurdizm
     ben sordum pişmanım. sormayın da anlatmayın da
      patronicee
      İleride bizim ilişkimize zarar verecek bir durum yaşadı mı diye sorulur belki ama kimininle ve kaç kişiyle ne yaptığından herkese ne yaw.
       yabadabadu
       ciddi düşünürsem sorarım tabi geçmiş önemli benim için
        blacksabahattin
        Sormadan söyleyen çok evet, asıl problem sormadan söylemesi değil söyledikten sonra da hala onların yaptığı kötülükleri anarak onlardan bir şekilde intikam alma isteğini açıkça ifade etmesi. Bir erkeğin en büyük şanssızlığı böyle bir kadına denk gelmek, düşünsene karşındaki kadın hayatındaki en büyük başarısının anlı şanlı düğün yaparak kendisine kazık atan bütün exlerine nispet yapmak olacağını sanıyor.. O erkekler kendisinden sonra hayata devam etmiş, işte burada başka önemli bir konu daha var ki eskiden erkekler kadınlardan kolayca vazgeçerdi, fakat artık kadınlar da erkeklerden kolayca vazgeçebiliyor. Birçok alternatifleri olduklarını sanıyorlar ama işin gerçeği belki de bulabileceğinin en iyisi sendin oysaki, emek vermek yerine, mücadele etmek yerine, ilgisiz bir şekilde ilişkiye girip, ilgisiz bir şekilde sürdürüp, ilgisiz ve saygısız bir şekilde hayatından çıkabiliyorlar.
         tsukyomi
         Polis fantazyası sırasında GBT sorgulatın. Onun dışındaki hiçbir şeye burnunuzu sokmayın.
          buse01
          Gerekmiyor şart değil ama merak ettiğimden dolayı sorabilirim
           kafatamircisi
           Erkek için takıntı, kadın için karın ağrısı olan hadiseler silsilesidir. Öncelikle nasıl bir ilişki istiyorsun anlık gelip geçici bir ilişkiyse anı yaşa siktir et bir tamirci atasözü der ki "Kefenin,sütyeni yok kasmayın bu kadar" Uzun soluklu bir ilişki istiyorsan eğer sizi ilgilendirmez diyenlerin samimi olduklarına inanamıyorum bu konuda. bir insanın sevgilisinin geçmişi sizi nasıl ilgilendirmez. insanı olduğu kişi yapan şeyler onun yaşadıklarıdır. ister istemez sevgilinin geçmişi ile de berabersinizdir. Baktın olmuyor bakmıyacaksın sağda solda mızmızlanıp ağlamıyacaksın o seni vurmadan sen kapıyı göstereceksin.
            disi.ejderya
            Ben sormadığım halde sevgililerini anlatmalari hic hos degil .p.p
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.