İlişkiler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   noneemir
   Bir kızla konuşmaya başlıyorsun ve o kıza güveniyorsun kız bu zamana kadar hiçbir sevgilisi olan erkekle buluşup bişeyler yapmamış ve siz konuşmaya başladığın ilk zaman birini engelliyo ama sevgililik muhabbeti yok ortada sonra aynı gün engeli kaldırıyo ve zaman zaman 1 ay içinde konuşuyorlar ama kız bu çocuktan hoşlanmıyor çocukla konuşurken sevgilisi var ve sevgilisi bir şüpheyle araştırıp konuşmalarını buluyor gerçekten kızı seven ben kızda söylediklerine göre oda beni çok seviyor ama bir kere başlayınca konuşmaya söyleyemiyor gideceğimden korkuyor sizce ikinci bir şans vermelimiyim yalvarıyor bizi kestirip atma seni çok seviyorum diyor kendimi affettiricem sana diyor bütün sosyal medya hesaplarını veriyor mirdaha olmayacak ben seni geleceğim olarak düşünüyorum seni birdaha incitmeyecem özür dilerim diyor sizce naapmalıyım lütfen özelliklede kızlar cevap verirse sevinirim.
    catherine-earnshaw
    Dengesiz hatta hayatının travmasını yaşatabilecek bir kıza kafayı takan bilmem kaçıncı Türk erkeği, kaç kurtul bu beladan manipüle ediliyorsun. Kız ikili oynuyor.
     sena_158
     Bir kız engelliyorsa ya unutmaya çalışıyordur yada rahatsız olmuştur. Ama engeli aynı gün kaldırıyorsa unutamadığı şeyler vardır beyler öncesi sizi ilgilendirmez ama sonrasında da siz hayatındayken önce ki kişiyle görüşüyorsa siz hayatında fazla da bir yer edinememişsiniz demektir kendinize saygınız varsa ayrılın bu tür kızlar sizi üzer :)
      leecola
      Aldatılmışsın ve halen daha bir şans saha vereyim diye düşünüyorsun. Burda sana ne kadar tavsiye verilecek de olsa sen bence zaten kızı affetmek istiyorsun. Benim hayat felsefeme göre böyle bir kız hayatının içinden geçer ve en sonunda seni başkası için terkedip gider. Sende özgüveni kırılmış olarak geride kalıp onu daha fazla düşünüp kendini şuanki durumundan daha fazla üzersin
       minmina
       aldatma gibi geldi bu bana. aldatan bir daha aldatır bir de. o nedenle ço da ilerleme bu kişiyle
        bitterziyagil
        Annesine düşkün bir erkekle evli olan kadınlar size bir şey soracağım. Eşinizin annesine düşkünlüğünü evlilik aşamasında gördünüz mü?
         samyeli90
         Bu düpedüz aldatma ama
          kyungmelton
          If you have too much headache about a relationship. Stop, relax by playing games
          https://geometrydashmeltdown.com
          geometry dash meltdown
          , this way can help you reduce stress and fatigue a little.
           caresizcare
           Bir şans dsha ver bence. Tekrarlsrsa vicdan azabı yaşamazsın en azındna
            orientexpress
            Daddy issueslari olan dengesiz kadın tipi, tutar belanı sker farkında bile olmazsın, boşver
             marvelhulk
             ilişkilerden artık çok sıkıldım ya o yuzden duragan bir hayat istiyorum
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.