61
2.1.2021
İlişkide Cinsellik Ne Kadar Önemlidir?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   helena22
   İlişki dediğin şey bence cinsellikten ayrı düşünülemez. Bir insanı ne kadar çok istiyorsanız o kadar çok ilişki içerisinde kalmak istersiniz. Ayrıca çoğu şeyi çözen ve aradaki kimyayı arttıran bir aktivitedir cinsellik. Kavgayı, üzüntüyü, sevinci ve her türlü duyguyu doruklarda yaşayabilirsiniz. Ayrıca ilişki dediğiniz şey sizi her açıdan tamamlıyor olmalıdır, başkalarının veremeyeceği şeylerin optimum seviyede size aktarılmasıdır. Yani sevgilimi seviyorum çok iyi anlaşıyorum diyorsan çok da iyi bir seks hayatının olması gerekir diye düşünüyorum. Ya da zaten farklı sevdiğin için sana onunla yaşadığın her cinsellik çok ayrı ve uç noktalarda güzel gelir. Bilemedim. Farklı düşünen var mı?
    nickimdebileolmaz
     _gizem_
     hiç önemli değil çünkü cinsellik olmamalı
      eski_bi_tanidik
      Alakası yok. Yaw nerden bileceksin karşındaki insanın seni sırf cinsellik için sevmediğini? Sevgiliyken şaapanlar için diyorum yoksa yapılmaması gerek de DJDNRJDNNBD
       kaaninteyzesi
       İnsan insana onu nasıl yapar hala anlamıyorum
        me_out_bye
        Bişe bilmeyenlerin resmini koyma. Çamaşırını çıkarmamış adamın üstüne çıkmış. Delici güç mü var adamda. 😒 Yandan kaytırsak tahriş olur. Yürü git lan çıkarda gel. Cahil ya 🤦🏻‍♂️🤷🏻‍♂️ -- Tshirterin nasi ensedindekini kesmeyince batıyor. Çizer hep.
         cinayetvaraga
         İlişkinin bir çok dayanağı var ama cinsellik en sağlam ve sarsılmaz kısmı. Bu iş Freud'a kadar teoride gidiyor ve üzerine insanlar çalışma yapıyor ancak onları konuşmaya gerek yok. Cinsellik ne kadar coşkulu, arzulu, ateşli ve yaratıcı olursa korkmayın yürüyün. Geri kalan her şeyi etrafına toplayacaktır o. Zaten sevgi, saygı, dürüstlük üçlüsü olmazsa bu olmaz, bu olmazsa ötekiler olamaz. net!
          tsukyomi
          Adana kebabın içindeki acı kadar. Olmazsa Urfa'ya dönüşüyor.
           bright-wizard
           Cinsellik ilişkinin tadı tuzu
            ezgizm
            Öznel bir konudur. Ama benim için önemli. Senelerce cinsellik tabusuna sıkıştırılmış biri olarak bedenimi keşfetmek ve korkularımı yenmek açısından önemli bir yere sahip. Biz seks olmadan da gayet iyi anlaşıyoruz ama biliyorum ki olduğunda daha farklı boyutlardan da ilişkimiz gelişmiş olacak. İsteyen, buna kendini hazır hisseden herkes istediği partneriyle yapar. Ama iyi anlaşmayı sadece sekse bağlamak da saçmalık olur. Çünkü bu demektir ki duygular geri planda kalıyor ve tek ilişki bedensel boyutta oluyor.
             damarcibasi
             Aşırı önemlidir. Muhabbeti on numara güzellik desen uçuyor ama yatakta alakasız. Ritimler tutmuyor biri blues takılıyor biri metal, olmaz arkadaş. Ten uyumu olmazsa keyifli bir cinsel hayat olmazsa ilişki yürümez.
              dr.rock
              İlişkide önemli zaten o doğanın gerçeğide... Bi doğal gerçekte şu; Türkiye’de işini, maddi gücünü, evini, hayatını eline almadan kızların cinsellik yaşamasını ciddi bir risk olarak görüyorum. Dikkatli olun derim.
               ms-luci-hellsbells
               benim için hiç niteliğinde
                kuyinist
                Bir önemi yokkk
                /
                0

                Tarihe Göre

                İçerik bulunamadı.