İlişkide Asla Katlanamam Direkt Ayrılırım Dediğiniz Bir Hareket
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sheida
   Beni başkalarının yanında şakayla karışık değersiz hissettirmesi...Buyursun işte bu kapı işte bu da sapı!!!
    me_out_bye
    Hep kendisini düşünmesi. • Canım istediğinde gel sev. İstemediğimde git. Konuşmak istemiyorum. Sıkıldım ayrılalım heyecanı kalmadı. Başka yakışıklı erkek gördüm. Ay bak o falanca nasıl falancaya böylr yapıyor. • Güldür beni gezdir beni. İltifat et bana. Ben kadınım. • Arkadaşlarımla bir yere gidecem sende gel ve orada koluma gir. • Annemlere gidelim orada örnek eş yanımda dur. • Alışverişe gidelim benimle hiç vakit geçirmiyorsun yiaaaa. Erkeksin sen poşetleri taşı. A a birde ben mi taşıyacağım? • Araba ile gel alsana beni az gezdir kötü hissedöyoruuumm. -- • Beni taşiyabilmeli ayh boyu uzun olsuuuuaannnnn. • Kolu şu kadar burası bu kadar cm olsun. Ay birde şuyu olsun şöyle böyle falan böyle bir tip. Sie. Sinir etmeyin adamı. Yürü git barbie kolaysiyonundan ken sipariş et süsle püsle kollarını aç kıvır kapat oturt kaldır nasıl istiyorsan oyna.
     mevsimlerdensnbahar61
     Egoist davranışlar Şımarık haller Gergin tavırlar Küstah tiplemeler
      gregory_
      Kolay kızmam ben kötü kokmasın yeter, bir kere kafalar uymuşsa sorunlar çözülür , yalan çok sakat bi de.
       nykskaos
        cinayetvaraga
        sahip olduğu vasıfları bir tek kendinde varmış gibi hissettirmesi.
         lilcat
         ana kuzuluğu, pısırıklık, özgüvensizlik....... sırf kendine güvenmediği için ilgisini belli edememesi....... ben loserım diye gezen bir tip görünce önce acıyorum, sonra tiksinip yoluma devam ediyorum.
          hanmergen
          Aldatılmak... Direkt ayrılma nedenidir. Ki ilk evliliğimi bu yüzden bitirmiştim. Önce kendimi öldürmeyi düşünmüştüm, sonra direkt boşamıştım karıyı. Zaten aldatıldığımı belgelerle ispat ettiğim için tek celsede iş bitmişti ve nafaka yerine babayı almıştı.
           gerizekali_turnusolu
           Anlayışlı bir insan olacak. Değer verdiğini hissettirecek. Bencil olmayacak. Aşırı ırkçı veya milliyetçi olmayacak. Hayvanları sevmiyorsa da olmaz. Doğayı ve kitap okumayı da sevmeli. Bilmediği konu hakkında yorum yapmamalı. Siyasi görüşümüz de uymuyorsa olmaz. Benim için çok önemli değil aslında ama insanın zeka seviyesini de belirliyor bu durum :D
            tachycardia
            Patavatsızlığı, kabalığı vs sevmem ya. Ben bir şey demeden önce elli kere düşünüp söylüyorsam otur sen de düşün aklına ilk geleni söyleme yani. Ayrılmasam da direkt soğuyabilirim, ilişkinin başlarıysa bitebilir de bilemedim
             moon_night
             Yalan ve ilgisizlik
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.