İlişkide Asla Affetmeyeceğiniz Bir Şey Var Mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   minibabycrab
   Her insanın ikili ilişkilerde yaşandığı takdirde asla affetmeyeceği şeyler vardır. Kimininki ihanet kiminin ki de yalan olabilir... Benimki ne inanın ben de bilmiyorum, sanırım gözümün körlüğü geçene kadar her şeyi affediyorum; bi noktada ilahi bir güç tarafından sanki kafama sopa fırlatılıyor; o zaman ayılıyorum. Evet neyse çok uzattım, sizinkileri alalım?
    cenkeder
    Kendi salaklıklarımız.
     kebuay
     ben yaşamadan önce ihanet derdim hatta asla affetmem dediğimde olmuştur ama affettim bunuda yaptım yani ama galiba yine ihanet diyebilirm birde küçümseme
      ay_isigi
      Anlayışsızlık,öfke,ihanet
       dipsiz
       İhanet ve yalan. Güvenimi zedeliyecek şeyler. Güven kaybolunca hep bi huzursuzluk oluyor.
        janselihnm
        ihanet çünkü benden gidip başka birini dokunan insan en mide bulandırıcı insandır. çünkü kirlenmiştir .. eskisi gibi temiz değildir.
         sozdedegilgozde
         En son yaşadığım ilişki tam bir kabustu. Bu ilişki sayesinde çok fazla şey öğrendim. benim ilişkide asla affetmeyeceğim ve arkama bakmadan kaçacağım tek şey beni değiştirmeye çalışması olur. Eğer beni eleştiriyor, manipüle ediyor, kendi istediği kalııplara sokmaya çalışııp olduğum halimle kabul etmiyorsa arkama bakmadan kaçarım. Ve eminim benim gibi ilişkileri olan çok fazla kadın var ilişkilerinde hatta evliliklerinde baskı gören, kendi hayatlarını yaşayamayan. Size söyleyeceğim şey yalnız değilsiniz ve o kişi sizi sevmiyor bununla yüzleşin ve bir şekilde hayatınızdan çıkarın!
          daisyyy
          Olmaz mı var tabii ki. Aldatılmak ve şiddet. Aldatan her erkek boşanmaz diyorlar ama ben öyle düşünmüyorum. Bir kere yaptıysa bir daha yapacaktır. Ben bir daha güvenemem ki. o yüzden asla affetmem ve ayrılırım. Şiddet de illa fiziksel olmak zorunda değil psikolojik şiddet de çok kötü bir durum. Sürekli hakaret eden sürekli seni eleştiren biriyle birlikte olmak ne kadar kötüdür. eğer böyle ilişkileriniz varsa kardeşlerim yol yakınken dönün o yoldan sonunda huzur ve mutluluk bulamazsınız.
           amakafamiznasiguzel
           ihanet ve yalan. ikisi de asla affedilemez bence umrumda olmaz gözünün yaşına bile bakmam. harcayacağım enerjiye yazık. özellikle yalan kanayan yaram çok kişi hayatımdan çıkardım bu yüzden
            ayse_
            Aldatmak ve arkadan iş çevirmek.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.