18
1.1.2021
İlgi Alanlarınız Neler?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   burocks
   ilgi alanlarımla örtüşen birileri varsa kız / erkek sohbet amaçlı konuşalım aga acayip sıkıldım :/
    nickimdebileolmaz
    Kadın
     busrawashere
     insanlardan topladığım tüm boş bilgileri alıp başka birilerinin götüne sokmak
      ali-vercetti
      GTA VC, Tarih, Cinsellik, Bilgisayar, Çubuk Tarçın bağımlılığı, Koyu Eminem Fanlığı..
       imailahorsilahsu
       Küfür etmek en büyük hobim, varsa babayiğit biri dm'e gelin ana avrat sövüşelim.
        ezgizm
        Şarkı söylemek, bir şeyler yazmak (şiir, şarkı sözü, eleştiri), çizgi film karakterlerini çizmek, hayaller kurup olmayacağını düşünerek ağlamak...
         kaaninteyzesi
         Yaşadığım ve bana çok ilginç gelen şeyleri ya da çevremden duyduğum absürt olayları bir deftere not ediyorum. Sonra okuyorum hadi canım bu da olmamıştır diyorum .
          nobodyy1
          Resim, tarih, sinema, kitap falan filan..
           dr.rock
           Düşünüyorum
            hanmergen
            Spor: Futbol değil ama. Ofsaytın ne olduğunu bile bilmem. Kickboks, muay thai, wushu, wing tsun eğitimlerim var. Yıllarca bu sporları yaptıktan sonra başkalarını değil de kendimi dövmeyi tercih edip vücut geliştirmeye başladım. Pandemiden dolayı spor salonunu bıraktım on aydır falan ama pandemi bitince yeniden başlayacağım. Bunun dışında dağcılık, dağ bisikletiyle arazide uzun yol falan da vardı bir zamanlar. Akvaryum: Otuz yıldır akvaryum hobisiyle ciddi anlamda ilgileniyorum. Bu alanda oldukça tanınmış biriyim ama gerçek kimliğimi yazmak istemiyorum. Paludaryum tipi akvaryumların ilk örneklerini ülkemizde uygulayan, ülkemize özgü sucul yaşamın sergilendiği yerli biyotop akvaryumlarının ilk örneğini hazırlayan, birçok akvaryum organizasyonunda (yarışma vesaire) öncülük eden biriyim. Halen de akvaryumum var evde. Günümün önemli bir kısmını akvaryumumu izleyerek geçiriyorum. Çizim: Yıllardır yapmadım aslında. Ama bir zamanlar Gırgır gibi büyük mizah dergilerinde karikatürlerim her hafta çıkardı. 1990'lardan bahsediyorum. Müzik: İyi bir dinleyiciydim, halen de öyleyim. Son bir iki yıldır müzik de icra etmekteyim amatör bir şekilde. Gitar çalıyorum. Heavy metal ve blues rock benim için bir tutku. Jimi Hendrix Experience, Motörhead, Black Sabbath, Venom, WASP, Bathory, Marduk, Behemoth gibi gruplar vazgeçilmezlerimdir. Türk ve Kızılderili kültürü: Meraklıyımdır. İnternetten yazıştığım birçok Amerikalı Kızılderili arkadaşım var. Benziyoruz heriflerle. Kayı, Kızık, Karapapak, Kara Tatar, Yıva, Manav kanı taşıyorum. Irkıma, kültürüme düşkünümdür. Ama bu yanlış anlaşılmasın, başka ırklardan olan insanlara sırf başka ırklardan oldukları için zarar vereceğim anlamına falan gelmiyor. Ayrıca Tengricilik inancının bir mensubuyum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.