İletişim Çağının İletişemeyen Beyinleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mavihane
   "Peki nasıl iletişiyoruz? Telefon, sms, facebook, instagram, messenger, whatsApp ... Ooo ne çok aracımız varmış." ❗❗❗ Aşağıdaki linke tıklayınız. 👇
   https://mavizamani.blogspot.com/2018/11/iletisim-cagnn-iletisemeyen-beyinleri.html
   İletişim Çağının İletişemeyen Beyinleri
    sairsel
    Aslında sosyal medya, geçmiş yazılarınızdan bir tanesinde bahsi geçen metaverse hayatına geçiş aşamalarından bir tanesidir diyebilir miyiz? Siz evde otururken oluşturduğunuz sanal kişilik, geziyor, tozuyor, yiyor, içiyor, eğleniyor bir sürü arkadaşı var ama günün sonunda yalnızlıktan yatağında yastığını ıslata ıslata ağlıyor. Neden böyle yapıyor? çünkü daha kendisini tanımadan başka dünyaları ve insanları tanımaya çalışıyor. Birgün aynanın karşısına oturup kendisini sorgulamamış? Ben kimim ve ne yapıyorum dememiş ama iş klavye başında başka insanları linçlemek olunca sonuna kadar abanmış! Velhasıl gerçekle yüzleşmek zor geldiğinden hayal dünyasında yaşattığı kişilik ile tatmin oluyor.
     kalpci
     İletişimin 3 ana şekli vardır: Yüz yüze konuşma: En sağlıklı yöntem Telefon konuşması: Eh, zor zamanda tercih edilebilir Yazışma: Yrk gibi boktan iletişim çeşidi En çok yazışma yolunu tercih ettiğimiz için ilişkilerimizin burnu bktan kurtulmuyor beybiler
      peripedia
      Bence bu çağ iletişim değil iletişimsizlik çağı sosyal medyayı iletişim olarak tanımlamak doğru değil bence bir araç ama safi iletişim için yeterli değil, olmayacak.
       detokssuyu
       Titanic bile iletişim yenilgisinden battı. Hep demiyorlar mı bir ilişkinin yenilgisi iletişim yenilgisidir diye bu zamanlar böyle zamanlar ne yazık ki.
        sekr_hali
        Anlarsa Uzagim Yakınım Anlamazsa Yakınım Uzagim. mesele Bu muhabbet yolunu Ele gecirmekte 🙂
         piremses-123
         Burç uyumsuzluğu der mühür kaşe imza parmak izi kare kod barkod koyar geçerim
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.