İlerde Etiket Fiyatına Bakmadan Alışveriş Yapabilmek İçin Neler Yapıyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derinfeylesof
   Ben durmadan kendimi geliştirmeye ve bulabildiğim tüm her yerden sertifika almaya çalışıyorum. Tabii ki bu yerler her kişiye sertifika veren yerler değil :) Oraya dikkat edelim kendimi geliştireceğiz derken vaktimizi boşa harcamayalım. Bir de sadece okulu okumak yetmeyebilir. Kendini tek bir alanda sınırlamayın ben böyle yapıyorum ki sadece A planım var olmasın. Aklınızda hep bir B planınız olsun. Böylece etiket fiyatına bakmamanıza gerek kalmaz.
    cinayetvaraga
    Kimse kusura bakmasın ama etiket fiyatına bakmadan alışveriş yapacak kişinin şurada işi olmaz. piyasada dolanan bazı şahıslar var azad yılmaz gibi. buna imrenmek ve bunu bir başarı gormek başlı başına bayaği bir hedef. ayrıca neden etikete bakmayacaksın? kazandığın parayı avantadan mı veriyorlar sana? 5bin de kazansan, 60 bin de kazansan etikete bakarsın. çünkü gelirin artınca giderin de doğru orantılı artıyor. sen etikete bak. kendine yatirım yap ama onların sana ileride kazanç getireceğini sanma. bonus olacak hepsi. elinde rakiplerini elimine edecek çok saglam kozlarin olmalı, ki bunu okullarda vermezler. hadi işe girdin ondan sonra maceran başlıyor. rakipleri orda geçmen gerekir.
     thetalentedmrripley
     https://youtu.be/S8KKhWZarwI
     https://youtu.be/S8KKhWZarwI
      mhmtkba
      Fazladan nöbete kalıyorum ama yine de etikete bakıyorum
       android_dahaiyi
       hiçbir şey. boş boş oturuyorum. bu gidişle etiket fiyatına bakmayı bırak mağazaya bile giremeyeceğim
        catherine-earnshaw
        Sırf para için milyonerlerle evlenenler yapıyor genelde o dediğini. Açıkçası aldığım malın parasını hak etmesi önemli bir şey benim için. O yüzden bakarım o etikete. O parayı kazanmak için saatlerimi ve emeğimi harcıyorum, niye bakmayayım? Etikete bakmamanın pek gurur duyulacak, övünülecek bir mesele olmadığını düşünüyorum.
         anemik
         Sertifika ile ya da üniversite ile olacak işler değil bunlar hele turkiyede asla ya aileden zengin olacaksın ya da ticaretle bu olur ancak bence
          selshine
          Ülkeden kaçmaya bakıyorum
           parafaksist
           Bu okumakla ve serfika toplamakla olmaz.İnsanları ikna edebilme kabiliyetin varsa demek isterdim ama ya sahtekar olacan ya hilekar.Gerçek başarılara baktıgımız zaman Türkiye sisteminden çıkmıyor.Etik olamama durumu malesef
            notuds
            okuma yazmayı unutmaya çalışıyorum. belki o zaman. okuyamadığım için bakmam belki
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.