İkizler Burcu Sorunsalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   deniz_kizi
   Gezegenlerin dönmesiyle ruh halini bağdaştıran saçma bir dal astroloji. Bunlara nasıl inanıyorsunuz hayret ediyorum. Otur evinde mutsuzsan mutsuz mutluysan da mutluyum de geç. Yok satrün böyle olmuş ben böyle olucam yok Venüs şöyle dönecek ben böyle olucam. Yok daha neler. Keşke aklınızı ve zamanınızı başka şeylere harcasanız.
    demolay
    Sadece burca bakarak yorum yapamazsın. kişinin doğum haritası önemlidir. yükseleni, 1. ev gezegeni, ay düğümleri, gezegen yerleşimleri, gezegen açıları vs. yoksa dünya üzerinde 12 çeşit insan olurdu. bunun içinde saniyeler bile önemlidir. tam olarak analiz için doğum saati dakika ile ortalama bir sonuç elde edebilirsin eğer harita yorumlamayı bilebiliyorsan.
     littlemermaid
      zodyakli
      ama genel itibariyle sağları solları belli olmaz
       zimbo
       aksi, lanet ve sinsidir ikizler burcu....!
        sevvalkocakkk
        ikizler burcu sanırım sahip olunabilicek en güzel burç sdfuhıojsa Deermişim tüm burçları içimde yaşıyo gibiyim o yüzden nope..
         tugberkk
         İkizler burcunun bütün özelliklerini taşıyorum soruları alayım
          zodyakli
          o ikizler burcu yok mu o ikizler burcu. Arkadaş olarak gayet eğlenceli, kafa olabilen bu burç hele bir de erkekse sevgili olmaya geldiğinde iş çok başka boyutlara gidebiliyor. bir kere ele avuca sığmayan bu burcun birine bağlanıp kalması çoook zor. Hadi kaldı diyelim değişken ruh haliyle de geçinmek zor. Allah yardımcısı olsun yani ikizler burcu sevgilisi olanlara :)
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.