İkinci Şans Vermek Hata mıdır?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Bu sorumu sadece sevgili ilişkilerinde değil de bütün ilişkiler adına düşünmenizi istiyorum. Biri gerçekten kalbinizi uzun süre toparlayamayacağınız bir şekilde kırdıysa ya da en çok ihtiyacınız olduğunda sizi yalnız bıraktıysa ardından gelip ikinci bir şans istediğinde verir misiniz? Ben özellikle arkadaşlık ilişkilerimde ne olursa olsun genelde bu ikinci şansı karşı tarafa veriyorum. Sonuç ise hep hüsran. Gerçekten bir kere en ihtiyacınız olduğu zamanda sizi bırakan bir insan bir daha çok rahat bırakıyor. Ben çok değer verdiğim için her seferinde inanıp ikinci bir şans versem de üçüncü bir şans hiçbir zaman olmuyor. Genelde o insan hayatımdan çıkıyorum ama ikinci şansı verdikten sonra da eskisi gibi güvenmiyor oluyorum zaten. Kim olursa olsun hangi yakınınız sizi gerçekten kırdıysa ikinci bir şansı verseniz bile toparlanmıyor ilişkiler. Yani en azından bana öyle geliyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
    vurz
    Herkes ikinci sansi hakeder diyemiyorum, birinciyi nasil kaybettigine bagli..
     gregory_
     Çok az insan hak eder ikinci şansı , genelde hata olur.
      merivella
      İkinci şansları boşverin insanlar değişmez
       cakrr
       Çok Değer Verdiğim Bir İnsansa Ve Çok Da Büyük Bir Yanlış Değilse Verilebilir, Kişi Ve Konu Odaklı Bir Durum. İkinci Sanşda Hata Olursa Çok Çok Bir Tecrübe Daha Kazanmış Olursun. Denenebilir.
        handeyakar07official
        Yaptığı yanlışa göre değişir
         caresizcare
         Hata değil aptallıktır bence
          inspira
          kesinlikle başlangıç birle başlar sadakat 0 dır hep orda sıfırn içinde döner durur asla dışına çıkmaz eğer çıkmışşanız. ; ilkini yapan çoktan ikinciye perde aralamıştır bile...
           isinasli
           Hata yapmış olabiliriz ama asla yanlış yapmadık
            agac-ceviz
            birincisi çar cur edip harcayan ikincisine neler yapar
             mrlawyerkk
             Bence evet, insanlar değişmez ve kimse ikinci bir şansı haketmiyor hele hele duygusal ilişkilerde. İkinci şans birincisine yapılan ihanettir gibi bir söz var hatta. Hatadır yani.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.