İki Yakın Arkadaşını İlişkilerini Senden Gizlemeye Çalışırken Beraber Yakaladın İlk Tepkin Ne Olurdu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   keladam
   Evet herkes dökülsün bakalım. Üç kişilik misler gibi bi grubunuz var ve bi şekilde diğer iki kişiden bi işkillenmeye başlıyorsun. Daha sık muhabbet ediyorlar, birbirlerinin yaşantısı hakkında daha fazla bilgiye sahipler, daha bi yakın temaslar bişiler. E durum canını sıkıyo ama ikisini de çok seviyorsun. Gel zaman git zaman bu yakın arkadaş dediğin kişileri siz aynı evde takılırken yatakta basıyorsun. Meğer senden gizli sürdürdükleri bi ilişkileri varmış hem de 6 aya yakın!! Sayın diocular tepkiniz ne olurdu? Ben çünkü ne diyeceğimi bilemedim.
    palmiye
    Ben sorunun nerde olduğunu anlayamadım.
     mrsnl33
     Bana ne der,yoluma bakarım.
      gregory_
      E ne var yani bunda sevmisler birbirlerini, mutlu olsunlar bana ne:)
       raselika
       Ortamı terk ederim.
        cesuryurek-
        Arkadaşlık ayrı ilişki ayrı evet bu konuda çok haklısınız ama arkadaş grubu içerisinde bu tarz durumlarda genelde bir taraf suçlayıcı davranıp arkadaşlığını devam ettirmek istemiyor. Bunu bazı insanlar net yaşamıştır. Veya o iki kişi birbiriyle çok vakit geçirince üçüncü kişi zamanla bu sohbetten geri kalınca soğuyabilir diye düşünüyorum..
         diocu01
         Öyle bir durum yaşamadım ama benzerini yaşıyordum 4 kişilik bir arkadaş grubumuz vardı 1 i çıktı birşey ler oldu falan atlıyom oraları olay çok taze çok sinirliyim yanlış bir şey söylerim 2 kişi daha sık görüşüyodu telde falan birbirimizi sürekli görüyoz zaten ama onlar daha yakınlar bir birlerine herşeyi anlatıyolardı ama düzeldi artık daha yakın diye bir şey kalmadı aramızda hepimiz yakınız Ama öyle bir durumda ne yapardım bilemedim
          eo110
          3. kişinin diğer 2 den 1 ile karşılıklı bir ilgi durumu var gibi sezdim ben.Yoksa neden saklasın ki. Onlar daha hızlı davranmışlar sadece. Hayırlı olsun 🙂
           mrlawyerkk
           Hiçbir şey. İlişkilerini bana söylemelerini gerektirecek bir durum yok ki. Arkadaşlık ayrı bir şey onların özel hayatı farklı. Bana ne der geçerim. Anlatmak istedikleri zaman da dinlerim.
            sedefartuny
            Yaşadım. İkisiyle de bir güzel küstüm. Abi böyle bir şey neden saklanır. Ne yaptınız yani adam mı öldürdünüz. Macera aradılar herhalde. Bekar iki insanın birlikte olması kadar doğal ne var ya?
             1234569
             3 lü yapalım mı diye sorardım. 2 side kızsa tabi yoksa hiçbişey demezdim.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.