İki Yakın Arkadaşını İlişkilerini Senden Gizlemeye Çalışırken Beraber Yakaladın İlk Tepkin Ne Olurdu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   keladam
   Evet herkes dökülsün bakalım. Üç kişilik misler gibi bi grubunuz var ve bi şekilde diğer iki kişiden bi işkillenmeye başlıyorsun. Daha sık muhabbet ediyorlar, birbirlerinin yaşantısı hakkında daha fazla bilgiye sahipler, daha bi yakın temaslar bişiler. E durum canını sıkıyo ama ikisini de çok seviyorsun. Gel zaman git zaman bu yakın arkadaş dediğin kişileri siz aynı evde takılırken yatakta basıyorsun. Meğer senden gizli sürdürdükleri bi ilişkileri varmış hem de 6 aya yakın!! Sayın diocular tepkiniz ne olurdu? Ben çünkü ne diyeceğimi bilemedim.
    kania_
    Ben direk sohbeti muhabbeti keserdim ap ilişkini bana sölemiyosan demekki yakın arkadaş deiliz
     gregory_
     E ne var yani bunda sevmisler birbirlerini, mutlu olsunlar bana ne:)
      palmiye
      Ben sorunun nerde olduğunu anlayamadım.
       asit
       1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11........
        peripedia
        Beni ilgilendirmez ki. Yakın arkadaş oluyor olmamız onların ilişkilerine dahil olacağım anlamına gelmez. Hazır olduklarında söylerler mutlaka. Vardır bir zamanı.
         mrsnl33
         Bana ne der,yoluma bakarım.
          1234569
          3 lü yapalım mı diye sorardım. 2 side kızsa tabi yoksa hiçbişey demezdim.
           sedefartuny
           Yaşadım. İkisiyle de bir güzel küstüm. Abi böyle bir şey neden saklanır. Ne yaptınız yani adam mı öldürdünüz. Macera aradılar herhalde. Bekar iki insanın birlikte olması kadar doğal ne var ya?
            mrlawyerkk
            Hiçbir şey. İlişkilerini bana söylemelerini gerektirecek bir durum yok ki. Arkadaşlık ayrı bir şey onların özel hayatı farklı. Bana ne der geçerim. Anlatmak istedikleri zaman da dinlerim.
             eo110
             3. kişinin diğer 2 den 1 ile karşılıklı bir ilgi durumu var gibi sezdim ben.Yoksa neden saklasın ki. Onlar daha hızlı davranmışlar sadece. Hayırlı olsun 🙂
              diocu01
              Öyle bir durum yaşamadım ama benzerini yaşıyordum 4 kişilik bir arkadaş grubumuz vardı 1 i çıktı birşey ler oldu falan atlıyom oraları olay çok taze çok sinirliyim yanlış bir şey söylerim 2 kişi daha sık görüşüyodu telde falan birbirimizi sürekli görüyoz zaten ama onlar daha yakınlar bir birlerine herşeyi anlatıyolardı ama düzeldi artık daha yakın diye bir şey kalmadı aramızda hepimiz yakınız Ama öyle bir durumda ne yapardım bilemedim
               raselika
               Ortamı terk ederim.
                cesuryurek-
                Arkadaşlık ayrı ilişki ayrı evet bu konuda çok haklısınız ama arkadaş grubu içerisinde bu tarz durumlarda genelde bir taraf suçlayıcı davranıp arkadaşlığını devam ettirmek istemiyor. Bunu bazı insanlar net yaşamıştır. Veya o iki kişi birbiriyle çok vakit geçirince üçüncü kişi zamanla bu sohbetten geri kalınca soğuyabilir diye düşünüyorum..
                 furkanbozkurt
                 Lisede böyle bir durum başıma gelmişti. Bak şimdi aklıma gelince bile yüreğim sızladı lan. Sözde yakın arkadaşımı bi güzel dövmüştüm, içim nasıl soğumuştu o an anlatamam
                  ordekkac
                  Çok üzüleceğim ve kızacağım bir durum. Ben senden bir şey saklamıyorsam sen neden saklıyorsun? Ne yapacağım sanki? Buna benzer iki olay geldi başıma. İlki: O zamanki en yakın arkadaşım sevgilisini benden saklamıştı. Çekinmiş benden. Çok kızıp çok kalp kırmıştım. İkincisi de: Çok yakın iki arkadaşım sevgili oldukları anda ikisi de bana yazıyordu. Birini ben teşvik ettim. Diğeri sevgili olduktan birkaç dakika sonra beni aradı gecenin bir köründe anlattı her şeyi.
                   helena22
                   bu ilişkilerini benden saklamaları beni yeteri derecede yakın görmüyorlar anlamına geliyor. o yüzden sanırım uzaklaşırdık bayağı kendilerine de mutluluklar dilerdim
                    gulfemkaya
                    Neden sakladığıyla alakalı kendimi sorgularım. Çok üzülürüm böyle bir duruma sokacak bir şey yaptıysam.
                     vitaly
                     Ooo birleşmiş dudaklat hava geçmiyor aradan derdim.
                      yazarcizer
                      neden sakladıklarını kafamda mantıklı bir temaya oturtturmaya çalışırdım. sonra zaten uzaklaşırdım kendilerinden
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.