İki Çocuğunu Elleriyle Dicle Nehri'ne Atan Müslüman Kadın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   madam-aylak
   Hani hep din diyoruz, müslümanlık diyoruz, günah diyoruz.. Yüzlerce kelimeyle tartışıyoruz ya işte bu olay tam olarak müslümanlığa yakışmayan bir durumdur. Bırakalım müslümanlığı bu insanlığa aykırı insanlığa. Olay Bağdat'da yaşanıyor. Kadın, iki ay önce eşinden ayrılıyor ve mahkeme velayeti babaya veriyor. Kadın çocukları çok sık göremediği için çocukları nehre atıyor ve "Babalarının benim neler hissettiğimi anlaması için çocukları nehre attım" şeklinde açıklama yapabiliyor. Şimdi size sorarım, nerede insanlık, nerede vicdan...
   https://www.youtube.com/watch?v=PAU-F9P3SAk&ab_channel=Halktv
   https://www.youtube.com/watch?v=PAU-F9P3SAk&ab_channel=Halktv
    benita
    Allah belasını versin. Kimse din, müslümanlık falan demiyor bu insanlık değil bırakın dinler üzerinden çıkarımlar yapmayı.
     mevsimlerdensnbahar61
     Anne mi ne annesi anne kendi atlar da çocuklara belli etmez anne mi anne ne demek bi okuyun her doğuran anne olmaz Allah belasını versin bu insanlık suçu ne dininden bahsediliyor ya hangi dine hangi mezhep ya yok böyle bir şey
      bosadam
      Neden müslüman oldugunu belirtme geregi duydunuz. Müslüman oldıgu için yaptıgını mı çıkardınız videodan. Kadının psikolojik bir hastalıgı veya anneleri degil o çpcukların düşmanı oldugundan öldürmüş olamaz mı. Tepkileriniz bile ırkçılık kokuyor amk. Tabi bu dünyada en deger verdiğim varlıklar olan çocuklara her ne sebeple olursa olsun onların en agır şekilde cezalandırılması taraftarıyım.
       mehmet_08
       ANNELİK KUTSALDIR LAF EDENİ SİKERİM EN KUTSAL ŞEY ANNELİKTİR
        renginibelliet
        psikolojik rahatsızlıkla ancak açıklanabilir.
         nobodyy1
         😨😧 ay bu nası bi varlık. görmez olaydım. hem de öyle canlı canlı. elinden tutup oraya kadar getirmek sonra atmak. ağlamamak için zor tutuyorum şu an kendimi. insan değil canavar bu canavar. vicdansızlığın vücut bulmuş hali. hem de hiç bişey olmamış gibi devam ediyo. çıldıracam. çöp gibi attı resmen güzelim çocukları.
          dr.rock
          Bu normal bir insan değil, muhtemelen şizofreni durumu var. Bu tür hastalar bir ses duyar vb... yap der yapar. Lanet bir olay, insanın içi yanıyor.
           mirabella5
           insan değil hayvan hayvan desen hayvana hakaret cahil bilgisiz salak inşalah çocuklarda bulunur amin
            dr.d
            Videoyu izleyemedim.Youtube anında kaldırmış.Ama ne kadar vahşice olduğunu başlıktan anladım ):
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.