İki Çocuğun Annesi ve Üvey Babası Tarafından Yapılan Cinsel İstismarı Resim Çizerek Anlatması - Elmalı Davası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yagmurals
   Antalya'nın Finike ilçesinde meydana gelen olay. 7 yaşındaki kız çocuğu kardeş ve 10 yaşındaki erkek çocuğu abinin cinsel istismara uğraması sebebiyle başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan anne merve a. ile üvey baba rahmi a., yargılandıkları elmalı ağır ceza mahkemesi'nce, üçüncü duruşmada tahliye edildi. bu çocuklar iddiaya göre annesi ve üvey babası tarafından cinsel ilişkiye zorlanıyor ve yine iddia o ki, bu çocuklar istismara uğradılarını resim çizerek anlatıyorlar. kalbin dayanmıyor artık yaşananlara...
    basorexia_
    Çiçek böcek çizmesi gereken çocuklar bu ülkede tecavüz resmi çizdiler. Küçük kız ve abisinin yazısını sansürsüz okudum. Kızın en çok beni seçiyorlar demesi yüreğimi yaktı. Çocuk doğurmak izne falan bağlansın artık. Her önüne gelenin uçkur keyfini masum çocuklar çekmesin.
     sairsel
     Böyle suçların cezası kesinlikle idam olmalıdır. O dünyadan habersiz körpecik yavruların hayatını karartmanın bedeli olamaz belki ama en azından caydırıcılık sağlayabilir.
      tsukyomi
      Her insan ebeveyn olamaz. Her kadın anne, her erkek baba olamaz. Sonra olan şu el kadar çocuklara oluyor. Bu gördüğüm kaçıncı aynı vaka ama her seferinde kanımı donduruyor, dünyadan da, insandan da tiksindiriyor.
       buse01
       Off çok kötü mk ya bne sizin yedi sülalenizi skym
        monaiman
        Adalet nasıl bu kadar sağır ve dilsiz olmayı başarabiliyor?
         asit
         Bu ülkenin, bu toplumun yüzü çoktandır kapkara bir halde. Bu iğrençliği el kadar çocuklara reva görenler ve buna ses çıkarmadan makam işgal eden, vicdanı sızlamayan yetkililer bok çukurunda boğulsun. Bu utanç hepimize yeter.
          me_out_bye
          Ayyy çok feci bir şey. Çok üzücü. ☹😟😔🥺🥺🥺🥺😭. Çocuklara bulaşmayın lan pislikler! Büyüyünce zaten hepimizin hayatıni bayırıyorsunuz. O bari 15 20 senesini eğlenceli geçirsin! Herkesin hak ettiği gibi. Izdıraba o yaşlarından başlamayın pi#ler. Bugünde buna üzüldük. 😟 Devlet ne bk yiyor acil alsın baksın. Paralarımızı alırken iyi, siz yeyin diye mi veriyoruz lan bu paraları ?! Bu ulkenin evlatları olarak bu çocukların hakkıdır. Hepsine bakın! Onlar ekonomik ozgürluğunü elde edene kadar. 3 çocuk yap demesini biliyon pislik. Gerisini düşünuyon mu? O çocuklar ne hallerde kimlerim elinde büyümek zorunda kalıyor ? Adiler. 😔😭
           merilolika
           ahlaksız köpekler ölmeyin sürünün
            domatescokpahali
            resmen kanım çekildi gözlerim karardı
             yabadabadu
             keşke taşı taşa vurup ateş yakmaya calissaydim da bu yüzyılda yasamasaydim.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.