İkbal Gürpınar: 15 Temmuz'u Suriyeliler Sayesinde Kazandık, Onlar Olmasaydı Kuraklık Olacaktı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eliff04
   Ülke TV'de Esra Elönü'nün Arafta Sorular programına katılan İkbal Gürpınar, "15 Temmuz'u kesinlikle Suriyeliler sayesinde kazandık. Basını bir takip edin, Suriye'deki olay patlamadan evvel, 'feci bir kuraklık olacak' haberler vardı. Bir de meteoroloji duyurmuştu, kuraklık olacaktı. Suriyeliler geldi yağmur üstüne yağmur yağdı" dedi.
   https://onedio.com/haber/ikbal-gurpinar-15-temmuz-u-suriyeliler-sayesinde-kazandik-kuraklik-olacakti-suriyeliler-geldi-yagmur-yagdi-1065961
   https://onedio.com/haber/ikbal-gurpinar-15-temmuz-u-suriyeliler-sayesinde-kazandik-kuraklik-olacakti-suriyeliler-geldi-yagmur-yagdi-1065961
   Yani inanamıyorum ya lütfen bu kadar olmayın
    mrsnl33
    15 Temmuzda saldırılarında ölen kaç tane arap kökenli insan varmış acaba, bi araştırılsa keşke. Diğer konuyu zaten, konuşmaya gerek bile duymuyorum.
     lutfen-ama
     Bence sinir bozuculuktan komikliğe devrilmiş artık ya, bu nasıl akıldan uzak bir açıklama, bu nasıl bir şuursuzluk hiç mi bu kadar gülünç açıklamalar yapmaktan utanmıyor anlamıyorum. Yakında ülkeyi suriyeliler kurtardı Kurtuluş Savaşı'nda falan da der bu gereksiz tipler. Eğer bu kadar seviyorsa Suriye' ye taşınabilir onlarla birlikte yolu açık olsun şimdiden.
      imailahorsilahh
      Yazık, bazı fetişleri var galiba. Baş örtüsü takınca imana, uhrevi bir hayata, ulvi bir ahlâka eriştiğini düşünen ve dahası buna inanan geri zekalı, riyâkar insanlardan da nefret ediyorum. Bu nasıl aptallık aq?
       sairsel
       Yalakalık her dönemde vardı ama hiç bu kadar abartılı ve alenen olmamıştı.
        silivri
        Bu açıklamaları duyduğumda oldukça memnun oluyorum. Mağdur edebiyatı yaparak kazandığınız seçimleri, halkı mağdur ederek kaybedeceğinizin sinyallerini alıyorum.
         esseref
         üff şu hava durumu olaylarını bilime değil de dine başlıyorsunuz ya salaksınız siz
          android_dahaiyi
          önce çanakkale ve kurtuluş savaşında suriyeliler yanımızda vardı lafları şimdi 15 temmuz... yemezler hepsi gidecek
           selshine
           Ciddi ciddi diyorlarsa daha büyük bir problem gerçekten nedir bu akil tutulması
            anemik
            Herkes delirmiş ya
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.