13
10.10.2020
İhtiyacımız Yokken Alınan Promosyonlu Ürünler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   mrlawyerkk
   Promosyonlu ürünlerin karşı konulamaz bir cazibesi var. Bize bir şekilde aklımızda dahi olmayan hiçbir şekilde ihtiyacımız olmayan ürünleri aldırabiliyor. Sırf bardağı var diye evde hiç tüketilmeyen anlamsız içecekler alırken buluyorum kendimi şu sıralar.
    benita
    Tam promosyon sayılmaz ama kasa arkası indirimlerinde ürünleri geçirmelerine genellikle müsade ediyorum, ıslak mendil falan kullanışlı oluyor
     peripedia
     Bir aralar mısır gevreklerinin yanında bantlanmış bir şekilde büyük kaseler veriyorlardı. Ben de her markete gittiğimde evde olmasına rağmen sırf kaseler için mısır gevreği alıyordum kampanya her an bitebilir korkusuyla. Ve sonuç olarak kampanya uzun süre devam etmişti bu sayede evde de bir sürü kase birikti. Ama o günlerde tüm aile neredeyse her gün kahvaltıda mısır gevreği yemiştik. Şimdilerde hiç göremiyorum marketlerde bu tür kampanyalar.
      redblack
      Nedense kişisel bakim urunlerini hiç disaridan almadigimi fark ettim 🙄
       okadin
       Biz düzenli bir şekilde, gazetelerden kupon biriktirip o kuponlarla dvd, ansiklopedi almış bir nesliz. O yüzden promosyon diyince bizde akan sular durur. Gerekli gereksiz bir sürü şey almışımdır promosyonlarla. Aynı zamanda kasa arkası indirimli ürünleri almak da bir hobi haline gelmişti benim için. Neyse ki kurtuldum. Bazen çok yararlı kampanyalar olsa da bazen seni daha zararlı çıkartabiliyorlar.
        detokssuyu
        Genelde gratiste başıma geliyor. Bir ürünün hediyesi varsa ya da o ürünü alana indirimli bir başka ürün veriyorlarsa mutlaka alıyorum ihtiyacım olmasa da. İşte benim gibiler sayesinde iyi para kazanıyorlar o yüzden sürekli bu tür kampanyalar yapıyorlar. Anneme göre oyuna geliyorum. Anneme çok katılıyorum ama durduramıyorum kendimi ne yapayım?
         sedefartuny
         Babam her zaman bu promosyonlu ürünleri takip eder. Evde bir sürü bardak, tabak, kase birikti. Tabi bu durumdan annem çok şikayetçi. Bari üstlerinde markalarının ismi yazmasaydı diyor sürekli. Babam da asıl güzel olan yanı o değil mi diyor.:)))
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.