İhsan Şenocak'ın Voleybol Başarımız İle İlgili İğrençlik Ötesi Tweeti
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   roar
   Gerçekten midem bulandı. Bu nasıl bir zihniyettir?
   https://twitter.com/ihsansenocak/status/1419296320267997187
   https://twitter.com/ihsansenocak/status/1419296320267997187
    talihsizinteki
    bi daha lazım
     asit
     İstiyorlar ki dünya da kafalarının içi kadar dar olsun. O dar kafada da sadece kadınlara insanlara ahlâk satmak var. Ötesini görmemiş veya işine gelmiyor. Başarı görünce, üstelik kadından görünce deliye dönüyorlar. Umursamamak gerek.
      lutfen-ama
      Eleştirmekten yorulduk yemin ediyorum ve ekliyorum milli takımdalar diye müslüman olmak zorundalar mıymış?
       apollonia-corleone
       Geçen olimpiyat geçidini izlerken kadın sporcu hatta doğru düzgün sporcu bulunmayan arap ülkelerinden sonra dolu dolu kadınlı erkekli Türk sporcuları görünce mutluluktan gözlerim doldu.Alnımızın akı başarılı kadınlarımıza bakınca ahlaksızlık gören yallah ortadoğunun çukurlarına
        me_out_bye
        A. Mun HASTASI. BURNUNU GÖSTERMEKTEN NİYEEEEER UTANSIN ?!?!???? BURUN BU BURUN. SÜMÜK AKIYOR IÇINDEN. BURNUNDA DİŞİSİ Mİ VAR AMK. Hasta yobaz tekkede büyümüş lavuk.
         cinayetvaraga
         it ürür kervan yürür. takılmayın böyle çöplere.
          eski_bi_tanidik
          Bugün de bir şeyler oldu çok şükür. Ne yani? Kızlar bi basari elde etmesin mi? Erkekler olsaydı ne biçim sevinirdiniz ama. Bu kadar da olmamalı bence. Kızlar bi sey başardığını hemmen islamin kızı! Kapanmak da tabii ki güzel bir şey ama saygı duymak da lazım. İffetsizlik edepsizlik mi yaptılar? Onemli olan insanın içinin yeterli imanlı temiz kalpli olmasıdır. Oyle açık saçık da değil aslında. Bacaklari bi tek.
           me_out_bye
           BUhawahwhwhwhahahaWwahahahahahagagagaĞağağ. Ben yazınca kötü oldum ? Bu adamlar YAŞIYOR MK ARAMIZDA. BİRDE MEVKİ VERMİŞLER AQ İNSANLAR DİNLIYOR BUNLARI ? TEZ ZINDANA ATILA. İBO CUMHURIYETI.
            gizemino
            Biri şu adamı sustursun ya güncel her olayla alakalı yorum yapması beni artık inanılmaz yoruyor. tek amacı gündemde kalmak. normalde adını sanını bilmeyeceğimzi bir insan. prim vermeyelim
             me_out_bye
             Toplum önünde konuşacak kişinin bilgili olmasi yetenekli olmasi lazımki o toplumda bişeler kapsın. Atın bunu zindana amk. Ne değeri var milletin kafasını uyuşturmaktan başka ?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.