İhanet, Şantaj, Hayal Kırıklığı...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   imcherry_
   anam çok uzun geçmiş olsun ama sence de bu kadar kısa süre tanıştığın birine tüm vücudunu göstermek biraz tuhaf değil mi?
    garavel_usta
    Ben daha iyi yazıyorum
     tsukyomi
     Birbirini hakkında her şeyi öğrenmemişsiniz, o senin hakkındaki her şeyi öğrenmiş. Şimdi eğri oturup doğru konuşalım mı? Burada iki büyük hata var. İlki evli bir adama gönlünü kaptırmak. En büyük yanlış bu. Hangi aşamada olursa olsun hala evli, kafadan da kalpten de silinmeliydi. İkincisi, sexting. Bekarlarla bile yapılmaması gerekirken sen evli bir adamla yapıyorsun. Bu da seni çantada keklik görüyor ve basıyor şantajı. Olayın özeti bu. Şimdi ne yapabilirsin ona bakalım. Bunu bir avukat irdelese daha sağlıklı olur ama kısaca bildiklerimi aktarayım. Reşitsin, yani ceza hafifler (burası Türkiye), zaten sexting senin rızanla yapılmış, buradan da ceza almaz. Ancak özel hayatı ifşadan ceza alabilir, belki. Bunun dışında yapılacak bir şey yok. Türkiye'de bu hataları yapmaman gerekiyor.
      -lucy-
      Ah be ablacım evli biriyle ilişki yaşamak nedir yav. Hem senin durumunu, hemde diğer kadını düşün. Sen 2. kadınken ne bekliyordun ki.. Kağıt üzerinde olması onun evli olduğu değiştirmiyor. Geçmiş olsun. Ne yapabilirsin bilmiyorum ama çok hatalısın..
       killforyou
       yorumlara bak ahahah herkes ne kadar yanlış yaptığını söylemiş kıza. yapma ya yanlış mı yapmış gerçekten? insanlığın topluca empatiye ihtiyacı var buradakilerde bu yokmuş onu gördük. geçmiş olsun. keşke benim gibi bi kaç adam olsa o adamı tanıyan gidip bir güzel ağzını kırıp telefonu götüne sokup onun da öyle videosunu çekseler.
        karolunita
        Pardon ama beynini...
         -_cilekcocukk_-
         Ya üzgünüm ama burada senin de salaklığın var, evli herifle ne diye yazışırsın ki? Bak ne olursa olsun adam resmi olarak evli. Boşandıktan sonra yazsaydın her şey daha iyi olurdu. İkinci olarak daha kendisini tanımadığın birine neden bedenini sergiledin? Hayır cinselliğin kötü olduğunu savunmuyorum, sadece ciddi olmadığın biriyle bu kadar yakın olman şaşırttı doğrusu. Aklıma yasak elma Halit & Şahika geldi :) Üçüncü olarak ailene açıklaman eniyi olan olmuş ilerde daha kötü olabilirdi. Yine de geç olsun güç olmasın. Umarım ilerde daha iyi bir birlikteliğin olur.
          nekadarmukemmelsin
          Bu gerçekten korkunç bir durum. Aslında sanal ortamdaki insanlara güvenmemek konusunda bir kez daha bilinçlenmiş olduk malesef. Elbette bunu sevdiğinden yaptın ve bu namussuzluk değildir ki onun aksine. Sen üzülmemeli ve nefesinin kesilmesine izin vermemelisin. Hayat öyle ters yerden vuruyor ki güçlü durup bu duruma böyle aciz bir olaya intahar etmeyi düşünerek yenilemezsin unutma ki bak kıyamet kopsa bile yine senden daha önemli hiçbir şey yok yayılsın yayılmasın iyi düşünüp çevrenden herkesden fikir almalısın burada olayın iç yüzünü hiçbirimiz tam bilemeyiz seni tam bilmeden verdiğimiz tavsiyelerle yanlış yönlendirmiş oluruz ama dio halkı olarak seni destekliyoruz ne olursa olsun ve ölmeyi sakın düşünme yanındayız ve bu olayda kapanacaktır ama ailene her zaman açık ol ki olmana da çok sevindim pes etme çünkü bu pes edilecek bir olay değil kaldırırsın toparlanırsın ne yapacağını iyi düşünmeni tavsiye edebiliyorum sen hayata değersin insanlar ne için seni yada bizleri herhangi bir şeyle tehtit etse bile yaşamamıza son verecek kadar önemli asla değildir güçlü ol lütfen..
           maskoff
           öncelikle geçmiş olsun. durumu ailene anlattığın için kendini rahatlatmanı öneririm çünkü gerçekten bunu ailenle paylaşmasaydın daha da senin için zor hale gelecekti. ikincisi kendini bu durumda bulduğun için namussuz vs gibi şeyler söyleme hatta saçmalama. bunu yapan birisi birlikte olurken de kaydını alabilirdi. bir insanın iğrenç olup olmadığını bilmek için 2 aylık süreç oldukça yetersiz ve siz uzaktan sevgiliymişsiniz. üçüncüsü şantaj suçtur. burada olan avukat arkadaşlar sana bilgi verirler. senin burada mağduriyetin söz konusu. kendini çaresiz hissetme kesinlikle ve güçlü dur. kendini güçsüz hissetsen bile öyle gösterme kesinlikle. aslında buraya kadar olan kısımlar biraz boş laf. kendini kötü değersiz hissetme. gençsin ve bunlar doğal şeyler. bu bir tecrübe olmuş. bundan sonrası için ne yapacağını daha net görebiliyorsun. böyle iğrenç insanlarla yaşıyoruz, ayrıldığı kişiye böyle şantaj yapan binlerce insan var bu memlekette buralar böyle maalesef.
            monaiman
            Ah kızlar ahh o kadar diyorum size nude atarken yüzünüzü vs. göstermeyin. İnsan fuckbuddysini kaliteli seçer en azından. Evli madem onun da senin de birbirinizle konuşmanız zaten yanlış. Bilemiyorum yalnızca şantajdan ceza alabilir.
             kafatamircisi
             Ah be çocuk geçmiş olsun demekten başka elimden bişey gelmez ama böyle şerefsizlerin de dışarda elini kolunu sallaya sallaya gezmesine müsade etme git şikayetçi ol şantaj ve tehdit in adam öldürmek kadar yatarı var sonra o şerefiz haysiyetsiz başlar sana yalvarmaya
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.