İhanet, Şantaj, Hayal Kırıklığı...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   imcherry_
   anam çok uzun geçmiş olsun ama sence de bu kadar kısa süre tanıştığın birine tüm vücudunu göstermek biraz tuhaf değil mi?
    maskoff
    öncelikle geçmiş olsun. durumu ailene anlattığın için kendini rahatlatmanı öneririm çünkü gerçekten bunu ailenle paylaşmasaydın daha da senin için zor hale gelecekti. ikincisi kendini bu durumda bulduğun için namussuz vs gibi şeyler söyleme hatta saçmalama. bunu yapan birisi birlikte olurken de kaydını alabilirdi. bir insanın iğrenç olup olmadığını bilmek için 2 aylık süreç oldukça yetersiz ve siz uzaktan sevgiliymişsiniz. üçüncüsü şantaj suçtur. burada olan avukat arkadaşlar sana bilgi verirler. senin burada mağduriyetin söz konusu. kendini çaresiz hissetme kesinlikle ve güçlü dur. kendini güçsüz hissetsen bile öyle gösterme kesinlikle. aslında buraya kadar olan kısımlar biraz boş laf. kendini kötü değersiz hissetme. gençsin ve bunlar doğal şeyler. bu bir tecrübe olmuş. bundan sonrası için ne yapacağını daha net görebiliyorsun. böyle iğrenç insanlarla yaşıyoruz, ayrıldığı kişiye böyle şantaj yapan binlerce insan var bu memlekette buralar böyle maalesef.
     garavel_usta
     Ben daha iyi yazıyorum
      tsukyomi
      Birbirini hakkında her şeyi öğrenmemişsiniz, o senin hakkındaki her şeyi öğrenmiş. Şimdi eğri oturup doğru konuşalım mı? Burada iki büyük hata var. İlki evli bir adama gönlünü kaptırmak. En büyük yanlış bu. Hangi aşamada olursa olsun hala evli, kafadan da kalpten de silinmeliydi. İkincisi, sexting. Bekarlarla bile yapılmaması gerekirken sen evli bir adamla yapıyorsun. Bu da seni çantada keklik görüyor ve basıyor şantajı. Olayın özeti bu. Şimdi ne yapabilirsin ona bakalım. Bunu bir avukat irdelese daha sağlıklı olur ama kısaca bildiklerimi aktarayım. Reşitsin, yani ceza hafifler (burası Türkiye), zaten sexting senin rızanla yapılmış, buradan da ceza almaz. Ancak özel hayatı ifşadan ceza alabilir, belki. Bunun dışında yapılacak bir şey yok. Türkiye'de bu hataları yapmaman gerekiyor.
       nekadarmukemmelsin
       Bu gerçekten korkunç bir durum. Aslında sanal ortamdaki insanlara güvenmemek konusunda bir kez daha bilinçlenmiş olduk malesef. Elbette bunu sevdiğinden yaptın ve bu namussuzluk değildir ki onun aksine. Sen üzülmemeli ve nefesinin kesilmesine izin vermemelisin. Hayat öyle ters yerden vuruyor ki güçlü durup bu duruma böyle aciz bir olaya intahar etmeyi düşünerek yenilemezsin unutma ki bak kıyamet kopsa bile yine senden daha önemli hiçbir şey yok yayılsın yayılmasın iyi düşünüp çevrenden herkesden fikir almalısın burada olayın iç yüzünü hiçbirimiz tam bilemeyiz seni tam bilmeden verdiğimiz tavsiyelerle yanlış yönlendirmiş oluruz ama dio halkı olarak seni destekliyoruz ne olursa olsun ve ölmeyi sakın düşünme yanındayız ve bu olayda kapanacaktır ama ailene her zaman açık ol ki olmana da çok sevindim pes etme çünkü bu pes edilecek bir olay değil kaldırırsın toparlanırsın ne yapacağını iyi düşünmeni tavsiye edebiliyorum sen hayata değersin insanlar ne için seni yada bizleri herhangi bir şeyle tehtit etse bile yaşamamıza son verecek kadar önemli asla değildir güçlü ol lütfen..
        -_cilekcocukk_-
        Ya üzgünüm ama burada senin de salaklığın var, evli herifle ne diye yazışırsın ki? Bak ne olursa olsun adam resmi olarak evli. Boşandıktan sonra yazsaydın her şey daha iyi olurdu. İkinci olarak daha kendisini tanımadığın birine neden bedenini sergiledin? Hayır cinselliğin kötü olduğunu savunmuyorum, sadece ciddi olmadığın biriyle bu kadar yakın olman şaşırttı doğrusu. Aklıma yasak elma Halit & Şahika geldi :) Üçüncü olarak ailene açıklaman eniyi olan olmuş ilerde daha kötü olabilirdi. Yine de geç olsun güç olmasın. Umarım ilerde daha iyi bir birlikteliğin olur.
         killforyou
         yorumlara bak ahahah herkes ne kadar yanlış yaptığını söylemiş kıza. yapma ya yanlış mı yapmış gerçekten? insanlığın topluca empatiye ihtiyacı var buradakilerde bu yokmuş onu gördük. geçmiş olsun. keşke benim gibi bi kaç adam olsa o adamı tanıyan gidip bir güzel ağzını kırıp telefonu götüne sokup onun da öyle videosunu çekseler.
          patronicee
          Elanazuz şayet yaşadıkların gerçekse eğer; şimdi beni iyi dinle. Maaşın, sigortan, üzerinde bir tapu veya mal kaydın yoksa eğer hemen polise gidiyorsun. Polis arkadaşlara şantaj, hakaret, cinsel istismara zorlama, sanal zorbalık suçundan şikayette bulunuyorsun. Devlet sana baro'dan bir avukat veriyor. Ailene ihtiyacın yok çünkü reşitsin. Seni psikolojik testten geçirip ellerinden geleni yapıyorlar. Telefon kayıtları, videolar(silmiş dahi olsa) hiç bir şeyi göz ardı etmeden döküman çıkarıp hakimin önüne koyuyorlar. O şahısa paylaşma fırsatı vermeden elinde ne var ne yok hepsini araştırıyorlar ve ve senin rızan dahilinde yok ediyorlar. Asla korkma, susma.
           karolunita
           Pardon ama beynini...
            -lucy-
            Ah be ablacım evli biriyle ilişki yaşamak nedir yav. Hem senin durumunu, hemde diğer kadını düşün. Sen 2. kadınken ne bekliyordun ki.. Kağıt üzerinde olması onun evli olduğu değiştirmiyor. Geçmiş olsun. Ne yapabilirsin bilmiyorum ama çok hatalısın..
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.