İğrenç İlişkilerin Özendirilmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   agac-ceviz
   gerçekten tahammül edemiyorum. ne burada ne başka yerde. Evet cinsellik konusulmali özgür olabilmeli ama yani aile ici sapkın ilişkiler ile ilgili özendirici şeyler ne biliyim gençlerin cinselliği meta gibi görmesi bir hıyar ile bagdastirmasi. biliyormusunuz kaç çocuk kaç kadin aile ici tecavüze magruz kalıyor. bunu lezbiyen yada gay yapmıyor farkındamısınız kendilerine kadın yada erkek diyenler yapıyor ve emin olun onların kimseye zararı yok yada kaç çocuk sakat doğuyor kaç kadının hayati sönüyor. o yavrum erkek çocuklarımın ırzına geçiliyor ve eli daha bebek tutamazken o kınalı kuzu kızlarımızın minik yavruların ırzına geçiliyor. sonra bizde sırf öne geçme çabasından bunu paylaşıp ortaya saçıp ozendiriyoruz. gerçekten midem bulanıyor
    cp9
    ﴾28﴿ Lût’a gelince o, kavmine demişti ki: "Siz, kesinlikle daha önce hiçbir milletten hiç kimsenin yapmadığı bir hayâsızlığı yapıyorsunuz." ﴾29﴿ "Siz hâlâ erkeklere yaklaşacak, meşrû yolu kapatacak, toplantılarınızda ahlâk dışı işler yapacak mısınız?" Kavminin tek cevabı şu oldu: "Hadi, doğru söyleyenlerden isen başımıza Allah’ın azabını getir de görelim!" ﴾30﴿ Lût, "Şu ahlâkı bozan topluluğa karşı bana yardım et rabbim!" diye dua etti. ﴾31﴿ Elçilerimiz İbrâhim’e müjdeyi getirdiklerinde, "Biz şu memleketin halkını yok edeceğiz; çünkü oranın halkı zulme sapmışlardır" dediler. ﴾32﴿ İbrâhim, "Ama orada Lût da yaşıyor!" dedi. "Biz orada kimlerin bulunduğunu çok iyi biliyoruz; onu ve karısı dışındaki bütün ailesini elbette kurtaracağız, karısı geride kalanlar arasında yer alacak" dediler. ﴾33﴿ Elçilerimiz kendisine geldiğinde Lût, onlardan dolayı huzursuz oldu ve ne yapacağını şaşırdı. Ama onlar "korkma, tasalanma!" dediler; "Biz seni ve karın dışında bütün aileni kurtaracağız; karın ise geride kalanlar arasında yer alacak." ﴾34﴿ "Biz, yoldan çıkmalarının cezası olarak bu memleket halkının üzerine gökten alçaltıcı bir belâ indireceğiz!" ﴾35﴿ İşte o memleketten geriye, aklını kullananların yararlanabileceği açık bir ibret vesikası bıraktık.
    https://www.youtube.com/watch?v=zAQbgMywSlw
    https://www.youtube.com/watch?v=zAQbgMywSlw
     palmiye
     Şimdiye kadar hiç bir şekilde pişman olmayarak bir kişiye şiddet uyguladım. Etkisiz hale getirip yere yatırıp dövdüm, sebebi tacizci olmasıydı. Bu insanlara tahammülüm yok, ülkede de adalet yok. Sonuç kendi adaletimi kendim sağladım.
      kasarhande07
      Sokakta gördükleri birine sırf yürüyüşü değişik diye ibne derler sonra 10 yaşında çocuklara sulanırlar bunlar. Tarikat lideri olan yani kendine çok dindarım diyen bir şerefsizin yapmadığı taciz kalmadı ve hala tarikatı faal sürüyor. Bu ülke ve bu insanlar adam olmaz. 9 yaşında çocuğa istismar edip utanmadan canlı yayına çıkıp pişkin pişkin konuşan bir 20li yaşlarda şerefsiz gördüm dün televizyonda. Bir utanma yoktu yüzünde ya. Rezalet oldu bu Dünya rezalet. Dünya kirlendi bari biz çevremizde temiz kalalım.
       me_out_bye
       🤔.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.