İdeal Date Gününü Birkaç Cümle İle Tanımla!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   İdeal date nedir arkadaşlar? Adı bir kahve olan, tarafların asla rahat hissetmedikleri, birbirlerini tanımak bir yana bu date gününde kendileri olamadıkları, rol yapmak zorunda hissettikleri, doğallıktan uzak samimiyetsiz bir ortam mı yoksa tarafların zevklerine, ilgilerine hitap eden orada olmaktan keyif aldıkları herhangi bir ortam ya da aktivite mi? Bana göre kesinlikle ikincisi. Date günlerimde bol soğanın eşlik ettiği masalarda oturmuşluğum falan vardır ve ideal date budur. Şıkır şıkır giyip kahve içen ve ilgisi de aklı da kendinde olan insanların birbirlerini tanıyamayacaklarını ve o randevunun çöpe gideceğini düşünüyorum çünkü.
    nobodyy1
    Sadece ikimiz, Cafe'nin bir köşesinde, pencere kenarında, Mevsim sonbahar, Yapraklar olmuş ateş rengi, Sıcak çikolata, yok en iyisi çay, Bol sohbet, saatler geçmesin, Gel desem, gelir misin?
     kitaptakikurt
     kasmayın ne mal olduğunuzu karşınızdakine ilk günden belli edin sonrası çünkü vakit kaybı oluyor iki tarafada
      eski_bi_tanidik
      Date ne ya. Bulusma yerine date yazınca havalı mı oluyo?
       kania_
       Hiç bişe anlamadım ama 2. diyorum
        tsukyomi
        Kesinlikle ikincisi. Yıllar sonraki ilk randevumuzu hatırlıyorum da, tam komediydi. Ciğerci Niyazi'ye gitmiştik, dayı "oo oş geldin gözüm geçin oraya" dedi. Arka masada vatan kurtarılıyor, yan tarafta obez çingenler son ses takılıyor. Masamız mükemmel; bol soğanlı salata, Meksika'ya diz çöktürür acılıkta kuru biberler, tepeleme doldurulmuş ciğerler, dev boy ayranlar. Buz diyarından gelmiş adamı direkt 50 dereceye soktum. Günün sonucu; "Ya tebya lyublyu devuşka". Kendiniz olamıyorsanız hiç bulaşmayın bu işe.
         _gizem_
         hiç date yapmadım bilmiyorum... kahve içmek iyi olur
          veritas-vos-liberabit
          Tanışma buluşma randevu yazmak zoruna gidiyor değil mi ideal date nedir ya
           gulfemkaya
           Bence birlikte bir çay ya da kahve içtikten sonra take away bir kahve daha alıp güzel bir yerde de yürümektir.
            mrlawyerkk
            O gün modum daha doğrusu modumuz ne ise ona uygun hareket etmek. Açlıktan ölüyorsam ilk randevu diye gidip aç aç kahve içmem oturur paşa paşa yemeğimi yerim.
             sedefartuny
             Sohbet, muhabbet, bol kahkaha, bir tatlı, bir kahve, sakin sessiz bir ortam daha ne olsun işte alın size ideal date günü. Öyle lahmacunlar, dönerler olmaz ilk günden.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.